Tekil Mesaj gösterimi
Alt 28. May 2020, 09:24 PM   #4
orhan veli
Yeni Üye

Tesekkür: 9
2 Mesajina 3 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 0
orhan veli has much to be proud oforhan veli has much to be proud oforhan veli has much to be proud oforhan veli has much to be proud oforhan veli has much to be proud oforhan veli has much to be proud oforhan veli has much to be proud oforhan veli has much to be proud of

Bir dönem tefsirler,mealler,tebyinlere öyle bir daldım ki hemde karşılaştırmalı eve geliyoruz evde işe gidiyorum gece nöbetlerinde sitelere dalıyorum.Bir arayış bir araştırma sormayın gitsin. Bilgisayardan çıkıyorum kitaplara gömülüyorum. Bu duruma şahit olan da o dönem de aynı şehirde yaşadığımız Metin Şekerci(Tebyin) şahittir.\"Kitap yüklü eşeklere (!)\" döndüm tabiri caizse, vallahi kardeşim kısaca tefsirler tebyinler mealler beni kesmedi ve ayrıca sitelerde tartışmaların ucu öyle bir açık ki faydasından çok zararı oluyordu.Bu araştırma ve okumaların katkısı şu oldu Yaşam akış sosyalleşme paylaşmak oldu. Kıldın kılmadın yedin yemedin hacısı hocası hepsi bitti.İnsanmısın gel yanıma ister kıl ister kılma hepsi bu kadarmış saygıdeğer kardeşim. Selamlar.
orhan veli isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla