Tekil Mesaj gösterimi
Alt 18. December 2012, 04:47 AM   #19
sahin
Yeni Üye

sahin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8
11 Mesajina 17 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 0
sahin has much to be proud ofsahin has much to be proud ofsahin has much to be proud ofsahin has much to be proud ofsahin has much to be proud ofsahin has much to be proud ofsahin has much to be proud ofsahin has much to be proud of

Allahin selami üzerinize olsun,

Allahin neyi haram kildigi belli ayetler vardir bunu disinda bu su haram denmesi dogrumu olur? icki bu haram ayetlerinde geciyor mu? ickinin sarhos edici oldugunu söylüyor yararindan cok zarari var deniyor, seytan sizi allahi anmaktan ali koymak ister deniyor pislik bir is deniyor, pislik okuyunca su ayet aklima geldi, aklini kullanmayanin üzerine pislik yagdirirm, pislik nasil yagar ki? sürekli icerek ke$ olup (Dozunu artirma sarti ile) bagimli oldukmu al sana pislik yagmaya basladi üzerimize, kurtulus yok uzak durun. sarhosken selata yaklasma burdaki selat kelimesi kanatimce insanlarin icine cikipda destek verilmesi olmasin o destegi sarhosken nasil verecen . ayrieten her ne olursa olsun sarhosluk veriyorsa akil edinerek uazk durmada yararin oldugunu düsünüyorum.

fikirlerinizi ve yorumlarinizi bekliyorum.

allahin rahmeti üzerinize olsun
İyyâke na’budu ve iyyâke nestaîn(nestaînu).

(Allahım!) Yalnız sana ibadet ederiz ve yalnız senden yardım dileriz.

Konu sahin tarafından (18. December 2012 Saat 04:52 AM ) değiştirilmiştir.
sahin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
sahin Adli üyeye bu mesaji için Tesekkür Eden 2 Kisi:
Barış (4. April 2013), dost1 (24. December 2012)