Tekil Mesaj gösterimi
Alt 3. January 2011, 08:04 AM   #9
FEDAKARADAM
Uzman Üye

FEDAKARADAM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 51
95 Mesajina 146 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 24
FEDAKARADAM has much to be proud ofFEDAKARADAM has much to be proud ofFEDAKARADAM has much to be proud ofFEDAKARADAM has much to be proud ofFEDAKARADAM has much to be proud ofFEDAKARADAM has much to be proud ofFEDAKARADAM has much to be proud ofFEDAKARADAM has much to be proud of

Alıntı:
Miralay Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Selam fedakaradam kardeşim.

Biz güzeller güzeli İslam dinini kişi odaklı değil,Allah odaklı yaşamaya çalışıyoruz. Mahmut hoca ilim alanında derya bile olabilir. Eğer gerçekten Allah rızası için bu kadar ilmi tahsil etmişse cenabı Allah ecrini mutlaka verecektir. Mahmut hoca'ya değer verecek olan cenabı Allah'tır. Rabbim daha iyisini bilir.

Resulullah (Salat ve selam üzerine olsun)'ı rüyada görmenin ne gibi bir ayrıcalığı var? Sonuçta O mübarek te bir insandı. Hak dünyaya irtihal eylediler. Bahsedilen rüyada görmeler haşa O mübareğe ölümsüzlük isnad etmektir. Bundan rabbime sığınırım.

Tasavvuf kitaplarını okursanız (şimdi net olarak hangi kitap olduğunu hatırlamıyorum. Nefahatül üns olabilir) Peygamberi rüyasında gördüğünü söyleyen müridine,"bende O'nu göndereni gördüm. Ne varmış bunda" diyen şeyhler de olmuştur. Sizce bu ne kadar öenmli ya da doğrudur?

Selametle
Allah'ı gördüm diyenler yalan söylemişlerdir.Siz bunu abartıyorsunuz.Pek size inanmadım..

Resulullah efendimizi rüyada görmek onunla muhabbet etmek kadar şerefli bir hal yoktur.Şeytan,rüyalarda asla peygamber efendimizin suretine maalesef giremiyor.

Herkes Resulullah efendimizi kolyca rüyada göremez.Ona aşık olan her gece görür vesselam...

BU KADAR KOLAYSA BUYRUN SİZ DE RÜYA DA GÖRÜN ONU.BEN BİLE ONU HALA RÜYAMDA GÖRMÜŞ DEĞİLİM...