Tekil Mesaj gösterimi
Alt 10. October 2008, 05:54 PM   #13
ÖmerFurkan
Site Yöneticisi

Tesekkür: 33
85 Mesajina 163 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 100000
ÖmerFurkan will become famous soon enoughÖmerFurkan will become famous soon enough

Alıntı:
Kirpi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
İkra demedi mi ALLAH Kur'an'ında? OKU YARADAN RABBİNİN ADI İLE OKU.....
Evet sevgili dostum Sayın; Ömer Furkan efendiciğim;Hazreti Resûlullah'a Oku diyen Cebrail isimli melek değilmiydi ve Okuması için ne getimişti Arş-ı Aladan ki; neyi okuması gerekirken neye karşı ümmiyim cevabını vermişti Allahü Tealâ'nın Resûlü?! Zât-ı A'linizi kızdıracak bir sözümüz ve hareketimiz oldu ise affola.Sevgi ve Muhabbet ile Kalınız HÛÛÛ...

Cehaletimin ve beynimdeki düşünce merkezimin kapasitesizliği karşısında size karşı çok mahçup oldum.Dediğiniz gibi bende düşüneyim.Az çok mürekkep yalamışlığım dirsek çürütmüşlüğüm var.Sevgili kirpi alıntı yazıya bakıyorum bir daha bakıyorum hatta bir kez daha derin derin baktım..mişti öyle değilmiydi mışmışlamamışmıydı gibi sanki direk kaynaktan değilde birilerinden duyduğunuz bir şeyleri buraya taşıdığınızı gördüm.Tekrar ince zekanız karşısında eğilerek şunu sormaktayım kalın harflerle yazayım sanırım bu biçare akıl size anlatamadı....

KURAN'DA

nerede hangi ayette ben okuma bilmem yazıyor ??

KURAN'DA

nerede bu kitabı cebrailin indirdiği yazıyor.Alakta cebrail adı nerede geçiyor..???

Kaynak olarak ne göstereceksiniz?
mişmuş demeyin
bu kıt akıllıyı daha da yormayın..

ÖmerFurkan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
ÖmerFurkan Kullanicisina Bu Mesaji Için Tesekkür Edenler:
TUĞÇE DENİZ AKIN (13. January 2010)