Konu: Hicr 9
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 31. July 2012, 06:51 PM   #9
khaos
Uzman Üye

khaos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 229
167 Mesajina 302 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 23
khaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud of

bart,

yazınızı gayet samimi bulduğumu söylemeliyim.naif bir kişiliğiniz olduğu anlaşılıyor.sizi azarlamak gibi bir niyetim yoktu.Bu benim hakkımda haddimde değil.

insanların fikirlerini özgürce konuşmasından yanayım ama açıkça...

Ateist,deist,teist budist vs.kim olursa olsun fikirlerini açıkça dile getirebilmeli tartışabilmeli
tanrı varmıdır yokmudur?kuran gerçekten Allah ın sözlerimidir? gibi konular açsaydınız herhangi bir tepkim olmazdı.burada suçu kendimde sayarak niyet okuyuculuğu yaptım diyeceğim.sizi kırmamak adına.yani asıl söylemek istediğinizi doğrudan söylemediğinizi düşünmüş olabilirim.hatalı kendimi kabul ediyorum.sanırım aramızda böyle bir yanlış anlaşılma oldu.

Buna mukabil ben bu sitenin moderatörü yöneticisi falan değilim.Buradaki kur an çalışmalarından feyz almak için sizin gibi katılım sağlayan biriyim.Hangi başlığın açılıp hangi konunun tartışılacağına veya kaldırılacağınada karar veremem.O yüzden içiniz rahat olsun.

Siteye ilk üye olduğum gün agresif bir yapım olduğunu ''hoş geldiniz'' bölümünde yazmıştım.eğer şık olmayan bir durum olursa eminim moderatörler beni de uyarma yoluna gideceklerdir.

Kur an teolojisi ile ilgili bu güne kadar tek yorum yapmadım.Çalışmalarını takip ettiğim bir iki değerli üstad var burada,bu konudaki cahilliğimi onları okuyarak gidermeye çalışıyorum.

not:imzamı kısa süreliğine değiştirdim umarım hoşunuza gider
bartsimpson (31. July 2012), dost1 (31. July 2012), Miralay (6. September 2012)