Tekil Mesaj gösterimi
Alt 1. February 2014, 06:40 PM   #6
khaos
Uzman Üye

khaos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 229
167 Mesajina 302 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 23
khaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud ofkhaos has much to be proud of

1)- Benim ne duymak istediğimi nereden biliyorsun.Veya neye inandığımı? müneccimmisin?
2)- İnancımı tabiki senin söylemenle değiştirmeyeceğim.Rabbim korusun...
3)- Turan Dursun dan alıntı yapmadım.İslam tarihi hakkında bilgin olsaydı bu konuların yüzyıllardır tartışılageldiğini bilirdin.
4)- Yazım yazım diyip duruyorsun yazını anlamak için decoder lazım.Herşeyi karman çorman etmişsin.Önce kafandaki düşünceleri bir toparla sonra sıraya koy sonrada yaz.
5)- Sorduğum soruları cevaplamamışsın bunu bekliyordum.Tipik karşı saldırı moduna girmişsin.olsun böyle böyle öğrenirsin.ziyanı yok.
6)- Tanrı hangi ayeti nesh etmişse sahabenin haberi nasıl olmaz sabah akşam peygamberin kapısında yatıyorlardı.(ayetle sabit)
7)- AteistlerLe pozivitistlerle bu elindeki argümanlarla tartışıyorsan her zaman kaybedersin.Eğer yardıma ihtiyacın olursa haber ver her zaman yardımcı olurum.
8)- Önce bu dünyada niye olduğunu kavra ve seni yaratanı Tanrı nı tanı.Böylece ufak hesaplar peşinde koşmak zorunda kalmazsın.
9)- Aklını kullan, sorgulamacı ol. O zaman seni yaratanın azametine hayranlığın dahada artacaktır.
10)- Yok ben masal dünyasında yaşayacağım diyorsan sana mürşit çok git bir tanesine yazıl