Tekil Mesaj gösterimi
Alt 4. January 2013, 04:08 PM   #3
bartsimpson
Super Moderator

bartsimpson - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 481
200 Mesajina 303 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 23
bartsimpson has much to be proud ofbartsimpson has much to be proud ofbartsimpson has much to be proud ofbartsimpson has much to be proud ofbartsimpson has much to be proud ofbartsimpson has much to be proud ofbartsimpson has much to be proud ofbartsimpson has much to be proud of

Alıntı:
galipyetkin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sayın Bartsimpson.

Enternetteki o kaynak yalnışlıkları yazmış. Mesela:

Birinci sıradaki Adem'in cennetten kovulan Adem olduğu anlaşılıyor. Kur'an peygamber Adem ve iki oğlundan bahseder ama o Adem bu Adem olamaz. Çünkü bu Adem Yahudi mitolojisinde kendisine eş diye yakıştırtılan var olmayan Havva'nın kocası, İlk insan diye nitelenerek insanların aldatıldığı hırsızın teki. Cennette insanların haklarını gasbetmiş azılı bir hırsız. Cennetten kovulmuş, halk düşmanı bir hırsız nasıl Peygamber olur.

Olur da müslümanların değil, kapitalistlerin peygamberi olur.

Bazı Peygamber isimlerinden sonra parantez içindeki ''as'' diye Kur'an'da rastlamadığım herhalde bir derecelendirme(as,rua, dam, vale) benzeri ifadeler neye göre ki, bazılarından esirgenmiş.

Bir de bu secerenin ne yararı var ki. Lokman'ın Mısır'ın ''Nub'' kabilesinden olması benim için pek te, hatta hiç de mühim değil değil, lüzumsuz; boş işlerden.

Saygılarımla.
Galip Yetkin.
Bilmem... Ben hep merak ederdim....

İşim yok lüzumsuz işlerle uğraşıyorum (şaka şaka kızma sakın abi)

Zaten bende "Belki bilinenler, bilinmeyenler, ilave bilgiler ile bu konuda sorusu olanlara ışık tutabilir." dedim.

Gereksiz bir "post" olarak algılanıyorsa silinebilir mahsuru yok.

Saygılarımla
bartsimpson isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla