Tekil Mesaj gösterimi
Alt 7. June 2011, 09:01 AM   #16
gerçek hanif
Uzman Üye

Tesekkür: 145
77 Mesajina 151 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 24
gerçek hanif has much to be proud ofgerçek hanif has much to be proud ofgerçek hanif has much to be proud ofgerçek hanif has much to be proud ofgerçek hanif has much to be proud ofgerçek hanif has much to be proud ofgerçek hanif has much to be proud ofgerçek hanif has much to be proud of

Ben konuyu bir ileriki yada önceki de olabilir alana taşımak istiyorum.Yani aminden önce yaptığımız dua kısmına.

Sorum şu ;Camiilerde yada toplu yerlerde binlerce,onbinlerce insan dua eder,mesela bizim ülkemizde ki camiilerde denir ki ,Terör belasından,Depremlerden,sel felaketlerinden ,yangından,Afetten,kazadan,beladan,zalimden,zulumd en...v.s aklıma şimdilik gelen bunlar.
Yüzbinler imam efendinin söylediklerini tekrar eder ve Amin der.Ancak bu duaların kabul olduğuna ben şahit olmadım.Terörse bizde alası var.sel ve afetse şehirlerde bile oluyor bırakın kırsalı.Hatta kabeyide sel basıyor. Peki ozaman duada mı etmeyeceğiz ? Yada duayı yanlış mı ettiriyor camii imamları ?Yada kurandaki dua ile bugün yukarıda ettiğimiz dua arasında farklılık mı olmalı ?
Arkadaşlar cevap yazarsanız sevinirim.selam ile.
gerçek hanif isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
gerçek hanif Adli üyeye bu mesaji için Tesekkür Eden 5 Kisi:
Anonymous (7. June 2011), Barış (7. June 2011), hiiic (7. June 2011), Miralay (7. June 2011), nerdogan (8. June 2011)