Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11. October 2008, 02:28 PM   #18
hasanöktem
Yeni Üye

Tesekkür: 31
15 Mesajina 45 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 0
hasanöktem is on a distinguished road

Alıntı:
Toslunba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Haklısınız.Aslında benim konuyu açarken aklımda sadece görüşünü olduğundan kalabalık bir sesle ifade etmek için ,kendi kendine destek vermek için bunu yapanlar vardı.İnanın forumlara çok zarar veriyor bu tutum.Ama gelin görün sadece benim bir tanecik Metin abim üzerine alındı ...Ki kendisi sizin yazdığınız ikinci katogorideki kişilerdendir.Müşriklerle mücadele için yapar bunu ve açık açıkta söyler...Amacım sizinle , metin abiyle uzaktan yakından alakası olmayan niyette kişilere sesimi götürmektir.

Selametle kalın.
teşekkür ederim Toslunba kardeşim. kullandığım birbirinden çok farklı nick'lerim yok aslında. benim kullandığım nick'ler birbirinden tamamen ayrı nick'ler değil. çok az dikkatli bir okuyucu bile aynı kişi olduğumu rahatlıkla anlar, şöyleki :

kullandığım nick'ler :

hasan oktem
hasanoktem
hasan öktem
hasanöktem

fakat, sizinde onayladığınız niyet ve hedefler doğrultusunda ( örneğin Metin kardeşimizinki vb. gibi) farklı nick'lerin bazan imkansızlık dahilindeki zaruriyattan sayılması gerektiğine inanıyorum. ve şu kardeşimizin dediklerine de katılıyorum :

EVVAP_İNSAN YAZDI :
İkiyüzlülük veya mürailik kişinin sahip olmadığı duygu, düşünce, erdem, değer veya özellikleri, sanki sahipmiş gibi davranması veya sahip olduğunu iddia.

Selam ve dua ile
hasanöktem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla