Konu: Promosyon
Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27. March 2023, 10:31 AM   #6
Murat KILIÇ
Yeni Üye

Tesekkür: 4
1 Mesaja Tesekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0
Murat KILIÇ has much to be proud ofMurat KILIÇ has much to be proud ofMurat KILIÇ has much to be proud ofMurat KILIÇ has much to be proud ofMurat KILIÇ has much to be proud ofMurat KILIÇ has much to be proud ofMurat KILIÇ has much to be proud ofMurat KILIÇ has much to be proud of

Sayın galipyetkin ve dost1,

Hiç söylediğiniz açıdan düşünmemiştim ama miras ile banka promosyonunu aynı anlamda birleştiremedim.

Miras aileden kalan, nerden geldiği ve nasıl kazanıldığı bilinen, paylaşımı Allah tarfından yaptırılan para/mal olduğunu düşünüyorum.

Bankadan gelen promosyon, içinde hiçbir ticari bir alışveriş ve emek olmadan kişiye verilen para olduğunu düşünüyorum.

Günümüz ticaretinde yapılan indirimlerin promosyon sayılabileceğinden bile emin değilim. Herkesi genellemiyim ama hakikaten ticaret yapalım derken bir malı 3 katı 5 katı fiyatlara satabiliyolar. Müşteri çekmek için şişdikçe şişmiş karlarından çok rahat %20 ila %70 arası indirimler yapabiliyolar. emin olun yine genellemiyim kimse indirim veya promosyon ne derseniz diyin Kar etmeden, maliyetine veya zararın satış yapmıyor.

Gerçekten bu bankanın verdiği promosyon parasını içim rahat bir şekilde alınmaz veya alınabilir diyeceğim bir fikre sahip olamadım. halen şaibeli geliyor bana.

Umarım Rab'bim doğru olanı neyse onu öğrenmemi/anlamamı nasip eder.
Murat KILIÇ isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla