Tekil Mesaj gösterimi
Alt 27. August 2010, 06:19 PM   #7
hiiic
Uzman Üye

hiiic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1.908
1.298 Mesajina 2.732 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 26
hiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud of

çocuğun var derdin var zaten. taş eder desen ayrı dert etmez desen ayrı dert. ağzına vursan ayrı dert vurmasan ayrı.

Çocuğa bir şeyi anlatmak için vurmak, arabayı kontrol etmek için korneye basmaya benzer. ne kadar basarsan bas direksiyon dönmez ancak çok gürültü çıkarır.
Valla ben çocuk görsem korkutuyorum, tavşan mavşan bunlar taş olmaya sebep değildir ama Bence çocuk eğitimi böyle olmalı; Yaramazlık yapınca ağzına vurucan, iyi bişi yapınca sevindirecen. hırsızlık yaparsan, arkadaşlarını gereksiz yere döversen, dersde-okulda olmadık şeyler yaparsan, ağzında sigara görürsem, Allahın taş etmesini beklemem kırarım taş kafanı diyorum. Ama tam tersini yaparsa bisiklet, sezonluk çikolata suponsorluğu, oyun serbestliği, v.s. gibi ödülleri kazanma şansını yakalayabilirsin diyorum.

nasıl? iyi diyor muyum?
hiiic isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla