Tekil Mesaj gösterimi
Alt 11. June 2013, 09:51 PM   #7
merdem
Uzman Üye

Tesekkür: 667
710 Mesajina 1.305 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 23
merdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud of

Alıntı:
SEDD-İ ZERÂYİ' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
yok öyle yağma
o zaman sadece yazıyı paylaşsaydın
yazarın kim olduğu çok önemli.bahsi geçen yazar büyük ve hatırı sayılır bir doktordur.Başkası yazdığı çirkin bir yazının etkili olabilmesi için bu bilim adamının ismini kullanmıştır.
sosyal medya bir sürü korkağın bu tür yazılarıyla dolu.kendi adını kullanmak cesaretinde bile olamayanlar ağızlarına gelen iftirayı ve hakareti yazıyorlar.Üsteki yazı eleştirel bir yazı değil değerlendirmeye bile değmez.Bir kere saçma Fetullah GÜLEN arabistan a giderse katledilirmiş .yazının başında zaten saçmalamışlar neyine yorum yapayım.
Olmaz Kardesim olmaz, ille de taninmis birisinin bir profun yada dr. un kaleminden mi cikmasi lazim yazilarin olumlu olabilmesi icin? Gercek her zaman icin gercektir, altina kim imza atarsa atsin degerinde neden bir alcalma yada yükselme arayalim?

Ne be profum ne de sen, yani birbirimizin fikirlerini hice mi sayacagiz simdi, bir insan olarak gecerli degilmi fikirlerimiz?

Ne insanlar var bu gün dediklerini yarin inkar ediyorlar, fikir ondan gelmis olabilir fakat yazmamistir, falan filan. Her bir seyi sanki tam olarak arastiran var da, mesela, hadisler nedir, kimin agzindan cikmis sözlerdir, ne kadar dogru yanlari vardir yoktur gibilerinden.

Fers kalkip ta benim kopyalama laf atiyor, sanki her bir seyin orijinali/ el emegi kalmis gibi hic olmazsa kopyalayip yapistiriken kendi emegimle yapiyorum, kimseye demiyorum ki; yaw basiver su tuslara beni icin

Hani Salvador & Co. nun yagliboya resimleri var ya, o resimlerin aynisini birileri yol otasinda yapiyor tam kopyasi, ama olmaz efendim hakikisinin degeri daha baskadir.

Her yazilan romanin, gazetenin orijinali mi var elimizde, yooo hepsi kopya/print, ona da mi itiraz edelim orijinal degildir diye?

Mushaf'in dahi orijinali yok piyasada! (ilk yazilani)

Selam ve dua ile.
merdem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla