Tekil Mesaj gösterimi
Alt 2. July 2013, 06:42 AM   #6
merdem
Uzman Üye

Tesekkür: 667
710 Mesajina 1.305 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 23
merdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud of

Hani camilerde bira siselerinden falan bahsedilmisti ya, benin aklima gelen sey meydanda ne kadar bira siseleri dolasir olmustur. Bu yüzden sordum.

Zaten camilerdeki biranin aciklamasi yapildi, onu mevzukonu etmiyorum, gecti o.

Ben de merak ediyorum bu millet nerede diye, tatilde olanlar vardir aralarinda yaz aylari ve okul tatilleri dolayisiyle. Hastalikve benzeri durumlar olmus olsa idi, bir zamanlar Derindüsünce ve Hasan Akcay Kardeslerimizin hastaliklari zamaninda burada bildiriler yapilmisti, o yüzden haberimiz olurdu bizlerin.

Benim kanaatimce intereseler yön degistirmis oldugundan, mesgaleleri baska alanlarda oldugundan dolayi göremiyoruz dostlarimizi aramizda.

Gerci ben bile günde binbir site yoklayip duruyorum hergün, buna ragman yine de devamli buradayim. Hem din hem de dil bakimindan severek buradayim laf arasinda bildirmis olayim.
merdem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla