Tekil Mesaj gösterimi
Alt 6. April 2013, 04:19 PM   #14
merdem
Uzman Üye

Tesekkür: 667
710 Mesajina 1.305 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 23
merdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud of

Alıntı:
Araştıran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Selamunaleyküm,
Allah razı olsun .pdf halindeki dosyayı indirdim ve telefonumdan aktif olarak kullanıyorum.Fakat Mealde çok ufak tefek sorunlar varken(kelimelerin içindeki harflerin eksikliği mesela Nüzul Sıras a Göre Necm Necm Kur'an Mealinin Elek onik Kita ın İndiril si gibi),Altlarındaki numaralı açıklamalarında bu durum daha fazla.Dosyayı bilgisayardan incelediğimde bir sorun yok ama telefonumdan baktığımda bu tarz bi sorun var.Bilen varmı acaba ne yapmak lazım?

İos işletim sistemini kullanıyorum ve ibook olmadan dosya çalışmıyor.i book un son sürümü yüklü.
Dosyayi Polaris ile actigimda daha okunuslu oluyor, Google'un kitapligini kullandigimda harf bozukluklari oldugunu gördüm.

diye yukarida yazmis idim Kardesim, dosyayi hangi okuma programinla actigina bagli. Tabletimde "Polaris" denen bir program var, en güzel yazi sekilleri onunla mümkün oluyor. Bir de "AKIKO" diye kütüphanem var onla okunussuz oldugu gibi, google kütüphanesi de aynan öyle eksiz harflerle ortaya cikiyor.

Bir bakiver markete yada internette direkten ara belki Polaris'i indirme imkanin olur.

Özür dilerim ios kullandigini son anda görmüs bulundum, onunla ilgili bilgim yok.
merdem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
merdem Kullanicisina Bu Mesaji Için Tesekkür Edenler:
Araştıran (6. April 2013)