Tekil Mesaj gösterimi
Alt 17. October 2011, 05:38 AM   #6
müslümanlardan
Uzman Üye

Tesekkür: 30
72 Mesajina 144 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 25
müslümanlardan has much to be proud ofmüslümanlardan has much to be proud ofmüslümanlardan has much to be proud ofmüslümanlardan has much to be proud ofmüslümanlardan has much to be proud ofmüslümanlardan has much to be proud ofmüslümanlardan has much to be proud ofmüslümanlardan has much to be proud of

arkadaşım ATAN kuran için gökten indirildiğine inanılan kitap diyor,yani kurana bile inanmıyor ve bunun videosunuda verdim onu bile tevil ettiniz yok burda GÖKTEN İNDİRİLDİĞİNE İNAILAN KİTAP için mesveni,risaleler falan dediniz.Çıkın dışarıya bi sorun önünüze çıkan ilk insana GÖKTEN HANGİ KİTAP İNDİRİLMİŞ, kuranı anlmadan kabul edenler bile SORDUĞUNUZ SORUYA KURAN derken siz halen tevilinize devam edeip YOK MESNEVİ,MEKTUBAT,RİSALELER diye devam edeceksiniz.

Gelelim benim ALLAHIN ŞERİATİNİ İSTEMEM İŞİNE ,Ha bunu bileydin evet ben Allahın şeriatini istiyorum ,SİZ ise atanızın ve atalarınızın kini aramızdaki farkta buya...

Kuranı bütün olarak anlamak gerek yaklaşımınızada katılıyorum burda haklısınız ama birazda sizde görseydik bu nu......

ATAN İLE HZ ALİ arasındaki benzerlikler ismen aynı olsda HÜKMEN BİRİ ALLAHIN ŞERİATİNE BİRİDE BEŞERİ ŞERİATE BAĞLILIKLA HÜKMEN FARKLI FARKEDEMİŞSENİZ HALEN farketmek dileğiyle...Yoksa SEÇMEK VEYA SEÇİLMEK gayet doğru ama hükmen ALLAHIN ŞERİATİNE UYGUN OLMAK ŞARTIYLA...
müslümanlardan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla