Tekil Mesaj gösterimi
Alt 5. November 2012, 05:40 PM   #56
raven
Uzman Üye

raven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 97
52 Mesajina 104 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 22
raven has much to be proud ofraven has much to be proud ofraven has much to be proud ofraven has much to be proud ofraven has much to be proud ofraven has much to be proud ofraven has much to be proud ofraven has much to be proud of

Hooop orda dur bakalım

İşine geldiği zaman en galiz hakaretleri et.İşine gelmeyen yerde ayetlere sarıl.
Sana sapkın münafık dedim beni haklı çıkardın.İşine geldiğinde kur'ana uçuk kaçık zahiri manalar yükle,işine gelmediği zaman hakiki manasını kullan.

Sen benim ayarımda değilsin ki sana düşmanlık besleyeyim düşmüşlerle ,düşkünlerle işim olmaz.

Kimseyi yanıma çekmeye ihtiyacım yok senin gibi 128 mega bayt beyne sahip birini her zaman altedebilirim.

Yukarıda vediğin ayetlere iman etmiş biriyim sende öyle yap biraz mütevazi ol,karşındakinin fikrine katılmasan bile saygı duy.Edepsizlik ,hayasızlık etme

Tüm Forumdaki arkadaşlardan bu görüntü kirliliği için özür dilerim.Yukarıdan aşağıya doğru konuyu incelersenez bunu benim başlatmadığımı göreceksiniz ama ben bitireceğim.Bu edepsize birinin artık haddini bildirmesi gerekli