Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14. March 2013, 11:37 PM   #4
kuman
Uzman Üye

Tesekkür: 77
125 Mesajina 170 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 22
kuman has much to be proud ofkuman has much to be proud ofkuman has much to be proud ofkuman has much to be proud ofkuman has much to be proud ofkuman has much to be proud ofkuman has much to be proud ofkuman has much to be proud of

şahsen turan dursun u savunacak halim yok. beni de çok fazla ilgilendirmiyor ancak merden yazdıklarında belli cevaplar verilmesi gerektiğine de inanıyorum.

-Bir insan çıkıp ben ateistim derse bence hiç bir sorun yoktur neden çünkü iman ile ilgili işlerde Allah kendisinden başka yetkili bir varlık göstermemiştir hatta elçiye bile bu konuda ayet indirmiştir. Elçi tebliğ ile yükümlüdür kim inanır kim inanmaz karışamaz. Elçiye bile verilmeyen bir görev başka kişiye düşmez.
-Müslümanları yerden yere vurmuyorlar bende bir iki kere baktım onlar Elçiyi tanımadıkları için söyledikleri tuhaf değil.
Müslümanlar birbirlerini yerden yere vuruyorlar isterseniz yüzlerce örnek verilebilir bu konuda. Uzağa gitmeye gerek bu forumda bile var.
-Bıraksalar İstiklal savaşını yapanlar gavurun elinde kalsaymış. Bu nasıl bir cümle nasıl bir izahat nasıl bir mantık şahsen hiç yakıştıramadım. Irakta gavur geldi ve diktatörden kurtardı Irağı ve geride 1.000.000 fazla ölü, binlerce tecavüz, onbinlere işkence. Keşke türkiye gavurun elinde kalsaydı ne demek bana biri mantıklı bir cevap verebilrimi lütfen.
-İçimizden bizi vuranlar ateistler olamaz onlar allaha inanmıyorlar ve onlar bizim gibi devleti savaş meydanında savunur merak etmeyin ( Biliyorum çünkü ateist olan yada peygambere inanmayan insanları çoook uzun zaman dan beri tanıyorum)
- Hiç bir ateist camiye gitmez elçiye inanmayanlar da camiye gitmezler. Bu kişiler münafık değillerdir çünkü Kafirdir. Sizin söylediklerinizi münafıklar yapar.
Münafık Türkiyede istemediğiniz kadar çoktur.
Bunlara örnek istiyorsanız Abdülkadir geylani nin insanalara yardım ettiğine inanan ve bunları inandırmakla görevli kişilere bakınız.
Kamera eşliğinde camiye gidenler- her sokağa bir cami yaptıranlar- açlıktan ölürken insanlar borçtan dolayı intihar ederken insanlar ben MÜSLÜMANIM deyip altlarında 600.000 tl jeep e özel şöför tutan ve insanlara müslümanlığı anlatan insanlara münafık denir.
Kadının bir saçının görülmesinin kadına cehennem bileti olduğunu söyleyendir münafık.,

Lütfen MÜNAFIK ile KAFİRİN arasında farkı bilin ve ona göre yazın

Sizin yazdığınız tüm Kuran ayetleri MÜNAFIKLARI anlatıyor.

Bu münafıklar Almanyadaki inanların paralarını cebe atan şirketler kuran insanlardır ve tüm yazdığınız ayetler onları anlatıyor
Umarim ki düşünürsünüz.
kuman isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
kuman Adli üyeye bu mesaji için Tesekkür Eden 2 Kisi:
dost1 (15. March 2013), Miralay (15. March 2013)