Tekil Mesaj gösterimi
Alt 14. March 2013, 11:57 PM   #5
merdem
Uzman Üye

Tesekkür: 667
710 Mesajina 1.305 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 23
merdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud of

-İçimizden bizi vuranlar ateistler olamaz onlar allaha inanmıyorlar ve onlar bizim gibi devleti savaş meydanında savunur merak etmeyin ( Biliyorum çünkü ateist olan yada peygambere inanmayan insanları çoook uzun zaman dan beri tanıyorum)

Kureysin müsrikleri hic olmazsa Allah'i inkar etmiyorlardi. Senin savundugun ateistler apacik Allah'in olmadigini ve Kur'an i Muhammed ( selam olsun ona ) uydurdu diyorlar. Bunlari mi savunuyorsun?

Istersen o forumun satir satir müslümanlara direkten yapilan hakaretlerini kopya edeyim buraya. Sen belki de bir iki yazilarini okudun, ben yüzlerce sayfalarini okudum. Allah'i ve Peygamberlerini inkar edenlerden zalim olan varmidir? Sen kimi savunuyorsun anlamadim.

Neden onca kanlar dökülmüs bu memleket ugruna, biraksaymislarda gavur ellerinde kalsaymisti. Bu satirlarla Türkiye'yi gavurlara teslim etselermis diye degil, daha bastan Istanbul'un fethinden misaldi, gavurdan ele gecirilmedimi ki.

Ateistler hakkinda ne kadar da emin konusuyorsun, camiye gitmezlermis, sanki her camiiye giden 100% müslümanmis gibi. Su uyur düsman uyumaz. Icimizdeki seytandan emin olamiyoruz da ateiste güvenecegiz daha neler.
merdem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
merdem Adli üyeye bu mesaji için Tesekkür Eden 2 Kisi:
dost1 (15. March 2013), Miralay (15. March 2013)