Tekil Mesaj gösterimi
Alt 9. November 2012, 11:43 PM   #5
merdem
Uzman Üye

Tesekkür: 667
710 Mesajina 1.305 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 23
merdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud of
Standart kula kulluk olmaz

Kadinda erkekte Allah'in kullaridir, kula kulluk yapilmaz.

Bu insanlar cahilliye devrinden daha da geridirler.

Beni üzen, bir gayri-müslimi Islam'a davet etmeye kalksam, hani ne yüzle, hangi özelliklerle onlari Islam'a davet edebilirim. Heriflerde göz var kulak var, her gün cevrelerinde olan biten olaylara bizzat sahit olanlarmi dersiniz, her gün gazetelerde, tv-lerde yayinlanan olaylar mi dersiniz.... daha neler neler. Insanin yüregi agliyor. Hangisine yüregi daha fazla yanabilir insanin. Olamaz böyle sey.

Kim bu Islam'in düsmanlari. Kimler biz Müslümanlari bu duruma düsürde. Yani zamaninda hic mi akli basinda bir alim yoktu ki, böyle sacma sapan fetvalarla, hükümlerle bizleri rezil rüsva eylediler.

Bu dünyada erkeklik ehliyetlerini ellerinden kacirmak istemeyenler, yarin yüce Rabbimizin huzurunda ne bahaneler uyduracaklar, tabii ki yüce Rabbim onlara babayigit misali cenelerini actiracak firsat verecek olursa.

Bunlar seytanin ta kendisi.

En cahilinden en yüksek okul mezununa kadar böyle kaideleri dinlerine esas aldiktan sonra hepsini ayni kabin icine koymak lazim.

Allah'im, cahiliyye devrinde kiz cocuklarini diri diri gömdükleri yetmiyormus gibi, günümüzde halen kadinlar (manevi) diri diri gömülüyorlar. Peygamberimizin ve sahabelerinin zamaninda cektikleri eziyetler, yaptiklari savaslar acaba bugünkü sonuclar icinmiydi.

Düsünebiliyormusunuz saygideger kardeslerim, su basörtüsü, carsaf diye baslattiklari davanin artniyetini????? Her bir adim hesaplanmis, kadin asirlar sonrasi dahi ilk cahiliyye zamanina mahkum edilmistir.

Söyleyecek söz bulamiyorum.
merdem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
merdem Adli üyeye bu mesaji için Tesekkür Eden 5 Kisi:
aorskaya (10. November 2012), Bilgi (12. November 2012), dost1 (10. November 2012), hiiic (10. November 2012), sevginur (10. November 2012)