Tekil Mesaj gösterimi
Alt 25. June 2011, 10:55 AM   #20
hiiic
Uzman Üye

hiiic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1.908
1.298 Mesajina 2.732 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 26
hiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud of

Acaba meryemi hamile bırakan melek mi?
yanına gelip sana Allahtan evlat müjdeliyorum demiştir ve ona elindeki iğneyi yaparak aşılama gibi bişi yapmıştır. Belki "deha" kromozomları içeren bir solüsyondur ve bu nedenle isa peygamber çok zeki olmuştur, erken yaşta konuşmayı öğrenmiştir... zaten bakınız kendisi hemde doktor, körü alacalıyı iyileştiriyor ve insanları tedavi ederek evlerinde ne biriktirdiklerini anlayabiliyor.
ayrıca mühendis, kuş gibi bişey yapıyor ve uçuruyordun diyor, planör yada diğer başka bir mekanizma bu...
aynı zamanda öğütcü, ölü kalpleri diriltecek cümleler kurabiliyor... v.s.

Gökde bizi izleyen uzaylıların (hani şu sürekli Allahı tespih edip yeryüzündekiler için mahfiret dileyenlerden) varlığı (ki imtahan için elbette bunu gizleyeceklerdir) belki pekçok şeyi açığa kavuşturabilir. Belki böylelikle eski medeniyetlerdeki uzay mekiği, uzaylı ve astronot heykel ve çizimleri bir nebze kurgudan da çıkıp doğru bilgiler verebilir.

Bilmiyorum,,, açıkcası bilmekte istemiyorum.
Tek bildiğim bütün evren sessizliğe bürünmüş, pusu kurmuş aslan gibi sessizce bekliyor... zannediyorum ki ayetlerde yazanlar başımıza gelecek olanların çok az bir kısmı. Sadece evrenin sessizliğini bozacak fırtınadan çok korkuyorum, ve gerçekten bazen titriyorum.
hiiic isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla