Tekil Mesaj gösterimi
Alt 16. February 2013, 10:33 PM   #5
sevginur
Uzman Üye

sevginur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 477
198 Mesajina 386 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 22
sevginur has much to be proud ofsevginur has much to be proud ofsevginur has much to be proud ofsevginur has much to be proud ofsevginur has much to be proud ofsevginur has much to be proud ofsevginur has much to be proud ofsevginur has much to be proud of

sevgili merdem

sanırım operadan giriyorsun mozilladan girersen direk linki kopyalayıp yada yukarıda youtube yazan kutuya tıkla
[YOUTUBE]???[/YOUTUBE] bu kodlar çıkacak linki iki kodun arasına yapıştır video açılacağını düşünüyorüm.Ben bu şekilde ekliyorum bir dene olmazsa yardımcı olurlar inşALLAH .. Artık seyretmekten gına geldi.Verdiği fetvaları hemen hemen bütün paylaşım platforumlarda bütün nette defalarca eklenmiş,resimleriyle kitaplarıyla duyan duymayana ,anlatmaya devam ediyor.. gerçekler ortaya çıkmıştır Bizlerde kendimizin ve cevremizin Farkına varamadığımız yanlış algılamalarımızı düzeltelim .. Kuran kılıflarına konmuyor çoğu evde elhamdülillah..! Rivayetleri sorguluyorlar..Çook çalışmamız lazım çook okuyacak öyle güzel konular varki..Allah bizleri dogru yoldan ayırmasın..Senin gibi değerli kardeşlerimle çalşmayı canı gönülden diliyorum biiznillah.....

sevgi ve saygılarımla
Ve ben asla sizin taptıklarınıza tapacak değilim/ Ben asla sizin yapmış olduğunuz ibâdeti yapıcı değilim. Siz de benim taptığıma tapacak değilsiniz/ Siz de benim yapmakta olduğum ibâdeti yapıcı değilsiniz.
Sizin dininiz sadece sizin için, benim dinim de sadece benim içindir.”
Kâfirûn Sûresi
sevginur isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
sevginur Adli üyeye bu mesaji için Tesekkür Eden 2 Kisi:
merdem (16. February 2013), raven (17. February 2013)