hanifler.com Kuran odaklı dindarlık  

Go Back   hanifler.com Kuran odaklı dindarlık > İMAN > Allah'a İman > Allahın diğer isim ve Sıfatları

Seçenekler Stil
Alt 5. November 2012, 01:32 PM   #11
aorskaya
Uzman Üye

Tesekkür: 110
268 Mesajina 414 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 16
aorskaya will become famous soon enoughaorskaya will become famous soon enough

Alıntı:
hiiic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
aorskaya sen önce kendi uslubunu düzelt. bütün yazıların yorumların kayıtlı..

kendi gözündeki merteği görmeden insanlara kulp takma çabası güdüyorsun, merteğini bizim göstermemize gerek yok. yazdığın yazılardaki uslubunu incele yeter.

sırf şu uslubun yüzünden islami forumlardan sürekli banlanıyor yasaklanıyorsun...
Hadi oradakiler senden rahatsız oldu ve ban sebebine "uslup" yazdı. buradakiler de mi yanılıyor?...

**
bak ne oldun, yanına yandaş çekerken hep çukura düştün. Allah sizin planlarınızı böyle çöketriyor... diğer forumda admin arkadaşım var çağırırım buraya orada insanları nasıl öfkelendirdiğini anlatır ona göre seni uyanık seni ...

sizi kişiliğinizi karakterinizi iyice anladım analiz ettim, bundan sonra size uygun, anlayacağınız dil ve uslupla yaklaşacağım. siz Kuranda ayetten anlayacak insanlar değilsiniz.
bundan sonra size uygun, anlayacağınız dil ve uslupla yaklaşacağım. siz Kuranda ayetten anlayacak insanlar değilsiniz. demişsin.

Yazık sana, ille de düdüğümün parası deyip duracaksın değilmi?

Ne yapacaksın, şimdi de küfürlerimi başlayacaksın? Kurandan ne anlattında kabul görmedi? Sen kendin kuran yerine, bilimsel delil diye başka şeyler peşinde değilmisin? Kurandan, kendine bile anlatmadığın, anlatamadığını göremeyecekmisin?

Şu üslup yüzünden forumdan atılma gerekçesinin yanlış olduğunu açıklamama rağmen bile bile bunu söyleyebiliyorsan bir kez daha yazık sana kardeşim.

Bu üslup notuyla ceza alan yazılarım ilgili sitelerin bazılarında duruyor. Daha önce de söylediğim gibi onları buraya alıp seni utandırayımmı, yoksa sen onları inceleyip, uygunsuz üsluptan olanı bularak beni utandırırmısın?

ha, uslup dedinde birden aklıma geldi...

Bu sitelerden birinde, "KURANA GÖRE NAMAZ NASIL OLMALIDIR" başlığını aynen bu şekilde yazarak (sadece başlık büyük harflerle) altında, rivayetlere göre kılınanın namaz olmadığını anlattığım için, başlığın büyük harf olması forum kurallarına uymadığından ve buyuk harf hakaret olduğundan üslup nedeniyle ceza verildi...

Acaba, o cezayı veren arkadaşındanmı bahsediyorsun, yoksa, ateistlerin müslümanları tuzağa düşürmek için giriştikleri bir organizayonu deşifre ettiğim için oradan beni (bu nedenle benim yanımda bütün kuran müslümanlarını da) üyelikten silen ateisttenmi bahsediyorsun?

hadi, rica edeyim dediğini yap...

selamlar,
aorskaya

Konu aorskaya tarafından (5. November 2012 Saat 01:35 PM ) değiştirilmiştir.
aorskaya isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
allahin, esmâi, hüsnâ, kuranda, İsimleri, yüce