hanifler.com Kuran odaklı dindarlık  

Go Back   hanifler.com Kuran odaklı dindarlık > NÜZUL SIRASINA GÖRE NECM NECM KUR'AN'IN TÜRKÇE MEALİ Hakkı YILMAZ > Nüzul Sırasına Göre Necm Necm Kur'an'ın Mealinin Elektronik Kitabı

Seçenekler Stil
Alt 4. April 2013, 12:57 PM   #11
Araştıran
Uzman Üye

Araştıran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 83
41 Mesajina 74 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 21
Araştıran has much to be proud ofAraştıran has much to be proud ofAraştıran has much to be proud ofAraştıran has much to be proud ofAraştıran has much to be proud ofAraştıran has much to be proud ofAraştıran has much to be proud ofAraştıran has much to be proud of

Selamunaleyküm değerli dost1 kardeşim.keşke Hakkı Yılmazın meali ios veya android platformlarınada çıksada daha çok faydalanabilsek

Henüz indirdim yeni link .pdf formatında İos dan takip edilebilir Android i bilmiyorum
Çok teşekkürler...

Konu Araştıran tarafından (4. April 2013 Saat 09:00 PM ) değiştirilmiştir. Sebep: ek
Araştıran isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Araştıran Kullanicisina Bu Mesaji Için Tesekkür Edenler:
dost1 (4. April 2013)
Alt 4. April 2013, 11:19 PM   #12
merdem
Uzman Üye

Tesekkür: 667
710 Mesajina 1.305 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 23
merdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud of

Alıntı:
Araştıran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Selamunaleyküm değerli dost1 kardeşim.keşke Hakkı Yılmazın meali ios veya android platformlarınada çıksada daha çok faydalanabilsek

Degerli Kardesim,

Bende Samsung Galaxy 10.1 Tablet var, Android.
Opera üzerinden http://www.istekuran.com/index.php sayfayi ziyaret ettim ve
"Iste Kur'an" buttonunu tikladim ve asagida acilan sayfadan tüm dosyayi biraz evvel indirdim. Deneyebilirsin.

Zannederim Handy üzerinden de ayni sekilde indirebilirsin.

http://www.istekuran.com/index.php?page=necm-necm-meal bu sekilde görünüyordu sayfa.

Dosyanin adi: Necm_Necm_Meal-H_Yilmaz.pdf

pdf-programin yok ise önce onu indirmen gerekir, Market'te "pdf" diye yaz arama buttonuna, gerisi kolay.

Dosyayi Polaris ile actigimda daha okunuslu oluyor, Google'un kitapligini kullandigimda harf bozukluklari oldugunu gördüm.

Selam ve dua ile.

Not: Market'te aradiginda bir sonuc bulunmuyor, Browser üzerinden indirebilirsin, opera, safari, internet explorer olabilir, ben opera'yi tercih ediyorum sahsen.

Konu merdem tarafından (4. April 2013 Saat 11:29 PM ) değiştirilmiştir.
merdem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
merdem Kullanicisina Bu Mesaji Için Tesekkür Edenler:
dost1 (5. April 2013)
Alt 6. April 2013, 03:58 PM   #13
Araştıran
Uzman Üye

Araştıran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 83
41 Mesajina 74 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 21
Araştıran has much to be proud ofAraştıran has much to be proud ofAraştıran has much to be proud ofAraştıran has much to be proud ofAraştıran has much to be proud ofAraştıran has much to be proud ofAraştıran has much to be proud ofAraştıran has much to be proud of

Selamunaleyküm,
Allah razı olsun .pdf halindeki dosyayı indirdim ve telefonumdan aktif olarak kullanıyorum.Fakat Mealde çok ufak tefek sorunlar varken(kelimelerin içindeki harflerin eksikliği mesela Nüzul Sıras a Göre Necm Necm Kur'an Mealinin Elek onik Kita ın İndiril si gibi),Altlarındaki numaralı açıklamalarında bu durum daha fazla.Dosyayı bilgisayardan incelediğimde bir sorun yok ama telefonumdan baktığımda bu tarz bi sorun var.Bilen varmı acaba ne yapmak lazım?

İos işletim sistemini kullanıyorum ve ibook olmadan dosya çalışmıyor.i book un son sürümü yüklü.
Alt 6. April 2013, 04:19 PM   #14
merdem
Uzman Üye

Tesekkür: 667
710 Mesajina 1.305 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 23
merdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud of

Alıntı:
Araştıran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Selamunaleyküm,
Allah razı olsun .pdf halindeki dosyayı indirdim ve telefonumdan aktif olarak kullanıyorum.Fakat Mealde çok ufak tefek sorunlar varken(kelimelerin içindeki harflerin eksikliği mesela Nüzul Sıras a Göre Necm Necm Kur'an Mealinin Elek onik Kita ın İndiril si gibi),Altlarındaki numaralı açıklamalarında bu durum daha fazla.Dosyayı bilgisayardan incelediğimde bir sorun yok ama telefonumdan baktığımda bu tarz bi sorun var.Bilen varmı acaba ne yapmak lazım?

İos işletim sistemini kullanıyorum ve ibook olmadan dosya çalışmıyor.i book un son sürümü yüklü.
Dosyayi Polaris ile actigimda daha okunuslu oluyor, Google'un kitapligini kullandigimda harf bozukluklari oldugunu gördüm.

diye yukarida yazmis idim Kardesim, dosyayi hangi okuma programinla actigina bagli. Tabletimde "Polaris" denen bir program var, en güzel yazi sekilleri onunla mümkün oluyor. Bir de "AKIKO" diye kütüphanem var onla okunussuz oldugu gibi, google kütüphanesi de aynan öyle eksiz harflerle ortaya cikiyor.

Bir bakiver markete yada internette direkten ara belki Polaris'i indirme imkanin olur.

Özür dilerim ios kullandigini son anda görmüs bulundum, onunla ilgili bilgim yok.
merdem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
merdem Kullanicisina Bu Mesaji Için Tesekkür Edenler:
Araştıran (6. April 2013)
Alt 5. August 2015, 01:18 PM   #15
Hanif
Yeni Üye

Tesekkür: 0
1 Mesaja Tesekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0
Hanif has much to be proud ofHanif has much to be proud ofHanif has much to be proud ofHanif has much to be proud ofHanif has much to be proud ofHanif has much to be proud ofHanif has much to be proud ofHanif has much to be proud of

Olmuyor
Hanif isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
elektronik, göre, kitabı, kitabının, kuran, mealinin, necm, nüzul, sırasına, ındirilmesi

Seçenekler
Stil