hanifler.com Kuran odaklı dindarlık  

Go Back   hanifler.com Kuran odaklı dindarlık > GELENEK DİNİ > Mezhepler ve Tarikatlar

Seçenekler Stil
Alt 16. February 2013, 08:11 PM   #1
merdem
Uzman Üye

Tesekkür: 667
710 Mesajina 1.305 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 23
merdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud of
Standart aaaaaaaah cüppeli ahhhhhhhh

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=gsQupN3Mj6w

http://www.youtube.com/watch?v=Txbv0...layer_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=PtmPj...layer_embedded

Cüppeliyi hic böyle zevkle izlememistim dogrusu, kafirin ne oldugunu da anlamis bulundum sayesinde.

NOT / YARDIM: Bana kisaca bir izahta bulunacak bir degerli kardesimiz var ise aramizda, lütfen, viedeolari ve resimleri direkt olarak sitede nasil yayinlar yada kopyalayip sunabilirim.

Türkcemin icine laleler ekilsin anlamiyorum kardeslerim, konustugum dili yazili görünce karsimda birazcik sasiriyorum.
merdem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
merdem Adli üyeye bu mesaji için Tesekkür Eden 2 Kisi:
raven (17. February 2013), sevginur (16. February 2013)
Alt 16. February 2013, 10:31 PM   #2
dost1
Site Yöneticisi

dost1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3.567
1.083 Mesajina 2.384 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 100000
dost1 is on a distinguished road

[YOUTUBE][/YOUTUBE]Selamun Aleyküm! Değerli Merdem Kardeşim.

Verdiğiniz linkteki videolara sizin yerinize sitemize koydum.
Bunu yaparken önce YAzı yazmak için açılan sayfanın üzerinde youtube ikonu var. Oraya basıyoruz açılan yere videonun bulunduğu yerdeki v harfinden sonraki kısmı kopyalayıp yapıştırıyoruz. Açılan sayfada youtube ikonunu göremezsek açılan sayfanın sağ alt köşesindeki "gelişmiş" ikonuna bastığımızda açılan sayfanın üzerinde youtube ikonu görünür.
Örneğin:http://www.youtube.com/watch?feature...&v=gsQupN3Mj6w videonun sayfası bu. Buradan v ile & arasındaki yeri kopyalıyoruz."gsQupN3Mj6w" Bunu tıkladığımızda açılan
"[YOUTUBE] Yapıştırılacak yer [/YOUTUBE]" yazısının arasına yapıştırıyoruz. Böylece videoyu sayfada göstermiş oluyoruz.

YouTube Video
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
40tr40 (17. February 2013), merdem (16. February 2013), raven (17. February 2013), sevginur (16. February 2013)
Alt 16. February 2013, 10:32 PM   #3
dost1
Site Yöneticisi

YouTube Video
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.
40tr40 (17. February 2013), raven (17. February 2013), sevginur (16. February 2013)
Alt 16. February 2013, 10:33 PM   #4
dost1
Site Yöneticisi

YouTube Video
raven (16. February 2013), sevginur (16. February 2013)
Alt 16. February 2013, 10:33 PM   #5
sevginur
Uzman Üye

sevginur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 477
198 Mesajina 386 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 22
sevginur has much to be proud ofsevginur has much to be proud ofsevginur has much to be proud ofsevginur has much to be proud ofsevginur has much to be proud ofsevginur has much to be proud ofsevginur has much to be proud ofsevginur has much to be proud of

sevgili merdem

sanırım operadan giriyorsun mozilladan girersen direk linki kopyalayıp yada yukarıda youtube yazan kutuya tıkla
[YOUTUBE]???[/YOUTUBE] bu kodlar çıkacak linki iki kodun arasına yapıştır video açılacağını düşünüyorüm.Ben bu şekilde ekliyorum bir dene olmazsa yardımcı olurlar inşALLAH .. Artık seyretmekten gına geldi.Verdiği fetvaları hemen hemen bütün paylaşım platforumlarda bütün nette defalarca eklenmiş,resimleriyle kitaplarıyla duyan duymayana ,anlatmaya devam ediyor.. gerçekler ortaya çıkmıştır Bizlerde kendimizin ve cevremizin Farkına varamadığımız yanlış algılamalarımızı düzeltelim .. Kuran kılıflarına konmuyor çoğu evde elhamdülillah..! Rivayetleri sorguluyorlar..Çook çalışmamız lazım çook okuyacak öyle güzel konular varki..Allah bizleri dogru yoldan ayırmasın..Senin gibi değerli kardeşlerimle çalşmayı canı gönülden diliyorum biiznillah.....

sevgi ve saygılarımla
Ve ben asla sizin taptıklarınıza tapacak değilim/ Ben asla sizin yapmış olduğunuz ibâdeti yapıcı değilim. Siz de benim taptığıma tapacak değilsiniz/ Siz de benim yapmakta olduğum ibâdeti yapıcı değilsiniz.
Sizin dininiz sadece sizin için, benim dinim de sadece benim içindir.”
Kâfirûn Sûresi
sevginur isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
sevginur Adli üyeye bu mesaji için Tesekkür Eden 2 Kisi:
merdem (16. February 2013), raven (17. February 2013)
Alt 16. February 2013, 11:23 PM   #6
merdem
Uzman Üye

merdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud of

Saygideger Kardesim Dost1,

aciklamanizdan dolayi ne kadar tesekkür etsem az. Gözlükle baktigim halde youtube ikonunu bir türlü kesfedememisim siz bana izah ettiginiz ana kadar.

Hep dikkatsizligimden dolayi, okurken de dinlerken de ayni hatalari yapiyorum. Bundan sonra insAllah tüm dikkatimi topliyarak hareket edecegim. Ne gelirse zaten dikkatsizlikten geliyor insanoglunun basina.

Allah sizden razi olsun.

Selam ve dua ile.
merdem Adli üyeye bu mesaji için Tesekkür Eden 2 Kisi:
dost1 (16. February 2013), raven (16. February 2013)
Alt 16. February 2013, 11:30 PM   #7
merdem
Uzman Üye

Alıntı:
sevginur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
sevgili merdem

sanırım operadan giriyorsun mozilladan girersen direk linki kopyalayıp yada yukarıda youtube yazan kutuya tıkla
[YOUTUBE]???[/YOUTUBE] bu kodlar çıkacak linki iki kodun arasına yapıştır video açılacağını düşünüyorüm.Ben bu şekilde ekliyorum bir dene olmazsa yardımcı olurlar inşALLAH .. Artık seyretmekten gına geldi.Verdiği fetvaları hemen hemen bütün paylaşım platforumlarda bütün nette defalarca eklenmiş,resimleriyle kitaplarıyla duyan duymayana ,anlatmaya devam ediyor.. gerçekler ortaya çıkmıştır Bizlerde kendimizin ve cevremizin Farkına varamadığımız yanlış algılamalarımızı düzeltelim .. Kuran kılıflarına konmuyor çoğu evde elhamdülillah..! Rivayetleri sorguluyorlar..Çook çalışmamız lazım çook okuyacak öyle güzel konular varki..Allah bizleri dogru yoldan ayırmasın..Senin gibi değerli kardeşlerimle çalşmayı canı gönülden diliyorum biiznillah.....

sevgi ve saygılarımla

Sevginur Kardesim, ben bugüne kadar cüppelinin yüz ifadesinden dolayi ( nursuz gördügüm icin ) icim kaldirip tek bir videosunu seyretmisimdir belki, ama bu gün 3 videoyu da seve seve izledim. Sahane hazirlanmis, tabii cüppelinin tarafindan degil, cüppeli yalniz konu olarak alinmis. Bir dini ögreti olarak hazirlanmis videolar Ayetlerle. Bu siteden yakaladim: http://gercek-islam.com/forum/index.php yoksa aklimin ucundan gecmezdi izlemek. Kardeslerimiz bu siteye yeni baslamislar herhalde pek fazla konular yok forumda, ama ileride de takip edecegim bir site olacak.

Selam ve dua ile.
Alt 17. February 2013, 12:00 AM   #8
raven
Uzman Üye

raven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 97
52 Mesajina 104 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 22
raven has much to be proud ofraven has much to be proud ofraven has much to be proud ofraven has much to be proud ofraven has much to be proud ofraven has much to be proud ofraven has much to be proud ofraven has much to be proud of

Alıntı:
merdem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Gözlükle baktigim halde youtube ikonunu bir türlü kesfedememisim .

merdem kardeşim Allah senin iyiliğini versin emi
merdem (17. February 2013)
Alt 17. February 2013, 01:38 AM   #9
merdem
Uzman Üye

Alıntı:
raven Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

merdem kardeşim Allah senin iyiliğini versin emi

sorma kardesim, herhalde gencligimde gözlüklülere fazla bahane bulmusumki aynisi basima geldi.

Ne demis Rabbimiz, baskalarinin basina gelenler sanki bizim basimiza gelmeyecek mi zannediyoruz.
merdem Kullanicisina Bu Mesaji Için Tesekkür Edenler:
raven (17. February 2013)
Alt 17. February 2013, 08:19 PM   #10
aorskaya
Uzman Üye

Tesekkür: 110
268 Mesajina 414 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 16
aorskaya will become famous soon enoughaorskaya will become famous soon enough

Alıntı:
merdem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=gsQupN3Mj6w

http://www.youtube.com/watch?v=Txbv0...layer_embedded

http://www.youtube.com/watch?v=PtmPj...layer_embedded

Cüppeliyi hic böyle zevkle izlememistim dogrusu, kafirin ne oldugunu da anlamis bulundum sayesinde.

NOT / YARDIM: Bana kisaca bir izahta bulunacak bir degerli kardesimiz var ise aramizda, lütfen, viedeolari ve resimleri direkt olarak sitede nasil yayinlar yada kopyalayip sunabilirim.

Türkcemin icine laleler ekilsin anlamiyorum kardeslerim, konustugum dili yazili görünce karsimda birazcik sasiriyorum.
selamun aleyküm,

Merdem cübbelinin kur'an a göre zaman zaman kafir,zaman zaman müşrik ve zaman zamanda münafık formlarına girdiğini ispatlayan bu videolar için teşekkür ederim.

Bu videoları diğer paylaşım yerlerine de koyarak, daha fazla müslüman kardeşimizin bu sapıklıkları görmesini sağlamak gerekir. Sizin bunu yapmanızın daha doğru olacağını düşünüyorum. Ama imkan bulamazsanız ben de yapabilirim.

Ayrıca, bu sapkın kişiye, bunun gibi diğerlerine de örnek olması açısından, müslümanların kitabına hakaretten ve nitelikli dolandırıcılık yada güveni kötüye kullanmaktan dolayı dava açıp açamayacağımızı, aramızda avukat kardeşlerimiz varsa incelemelerini rica ediyorum.

Böyle şarlatanların yaptıkları yanlarına kar kalmamalıdır.

Duruma göre şahsen yada hanifler olarak katılacak kardeşlerimizle ortaklaşa dava açmayı teklif etmeyi düşünüyorum.

Düşünceme katılan kardeşlerimin, avukat kardeşimizin incelemesi ve bizşere sonucu bildirmesi halinde dava açmak üzere organize olmak için burada davacı olmak isteyip istemeyeceklerini bildirmelerini rica ediyorum.

Herkese saygı ve selamlarımla...
aorskaya
aorskaya isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
aorskaya Adli üyeye bu mesaji için Tesekkür Eden 2 Kisi:
lovesoft (21. December 2014), raven (18. February 2013)

Bookmarks

Etiketler
aaaaaaaah, ahhhhhhhh, cüppeli