hanifler.com Kuran odaklı dindarlık  

Go Back   hanifler.com Kuran odaklı dindarlık > AİLE VE AİLE HAYATI > Ailenin Korunması > Zina ve fuhuş

Seçenekler Stil
Alt 2. November 2008, 01:06 AM   #1
Toslunba
Uzman Üye

Toslunba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 90
69 Mesajina 159 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 16
Toslunba is on a distinguished road
Standart Zina neden büyük günahtır?

Arkadaşlar, lütfen aşağıdaki gazete haberini kendinizi kurbanın yerine koyarak okuyun. İğrenç birşey ama zinanın iç yüzü bu. Bu haber üzerine düşünülünce zinanın günah boyutu çok net ortaya çıkıyor.

http://www.hurriyet.com.tr/dunya/102...id=229&sz=7756

3 çocuğu da farklı erkeklerden

Çocuklarına DNA testi yaptırdı, hepsinin farklı erkeklerden olduğunu öğrendi.

Almanya'da ismi açıklanmayan elektrik mühendisi, birlikte üç çocuk yaptıkları 21 yıllık karısı tarafından terk edildi.

Talihsiz adam bunun üzerine çocuklarına DNA testi yaptırmaya karar verdi. Alman mühendis test sonuçları eline geçtiğinde hiçbir çocuğun kendisinden olmadığını öğrendi.

Üstelik çocukların hepsinin başka erkeklerden olduğu kaydedildi. Hemen eşinden boşanmak için mahkemeye başvuran Alman mühendis, başkalarından da olsa çocukların velayetini üstüne almak istediğini söyledi.

DNA test sonuçlarının kendisini etkilemediğini söyleyen adam "Onların gerçek babası olmayabilirim. Ama bugüne kadar hepsini sevgiyle büyüttüm. Üçünü de gerçek çocuklarım gibi seviyorum. Eşimin çocuklara bakabileceğini düşünmüyorum" dedi.
Toslunba isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 3. November 2008, 09:36 AM   #2
PİLOT
Uzman Üye

PİLOT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 17
40 Mesajina 62 Tesekkür Aldi
PİLOT is on a distinguished road

selamlar,

Toslumba kardeş,

Haber Almanya dan bizim memlekette olmaz diye sevinme aynısını

bu ülkedede bi arkadaşımda gördüm.

Artık ,gelenekçilerin iblis i emekli oldu ve aldığı maaş la doğalgaz faturasını bile ödeyemiyor.
Alt 3. November 2008, 12:59 PM   #3
Toslunba
Uzman Üye

Toslunba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 90
69 Mesajina 159 Tesekkür Aldi
Toslunba is on a distinguished road

Pilot dostum, anlatım tarzının hayranıyım. Benim aslında bu konuyu açmamın sebebi ,iş yerimden iki arada kalmış bir arkadaşın evlenmeden önce ..vs bu gibi şeylerin masum olduğunu ispatlama çabasına karşılıktı. İlk etapta kimseye zararı yok, iki kişi arasında gibi görünüyor fakat bu rezillik aile kavramının, aile içerisindeki güven ve sadakatın mezarını kazıyor.Pek çok günah gibi bir nevi bağımlılık yaparak devamınıda getiriyor. Sonuç yukarıdaki haberde. Bir insana yapılabilecek bundan daha büyük zulüm olabilirmi? Bu günah değilse yada olmamalıysa ben günah olabilecek pekte suç görmüyorum.
Selametle..
Toslunba isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 3. November 2008, 04:15 PM   #4
metin mete
Yeni Üye

Tesekkür: 6
0 Mesajina 0 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 0
metin mete is on a distinguished road

Ne yazikki Iblisin yandaslari bunu normal göstermek icin olanca gücüyle yükleniyor her gün Televizyon ve basin ile.Üstüne üslük Ünlü kisilerde her seferinde bunu dikte edercesine onayliyorlar yazik bu insanliga...
metin mete isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 25. May 2009, 07:30 PM   #5
volkiin
Yeni Üye

Tesekkür: 0
1 Mesaja Tesekkür Edildi
Tecrübe Puanı: 0
volkiin will become famous soon enoughvolkiin will become famous soon enough

erkek milleti zaten uçkuruna düşkündü,ama iblis ve yoldaşları kadının da nefsini giderek kırmaktalar,artık kız çocukları azgın azgın dolaşmaktalar sokaklarda,şehvetin peşinde koşmayı değer zannediyorlar...analara babalara çok iş düşüyor..devlet yöneticilerinede,eğitimcilerede..herkes bu konuda duyarsız oldu..toplumun ahlakı,her yönden darbelenmekte..hırsızlık,fuhuş,küfür,tilkilik,yüks elen pis değerler..asırlar boyu ahlakı bozulmamış bir millet ne hallere sokulmakta..Başımıza,hak hukuk gözeten,erdemli ahlaklı ve duyarlı yöneticiler gelir inşallah en kısa zamanda.dualarınızdan mahrum bırakmayın islam alemini ve milletimizi..selam olsun
volkiin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
volkiin Kullanicisina Bu Mesaji Için Tesekkür Edenler:
ÖmerFurkan (26. May 2009)
Alt 29. March 2010, 09:46 PM   #6
hiiic
Uzman Üye

hiiic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1.908
1.298 Mesajina 2.732 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 26
hiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud of

Zina; Merak edenler için aslında hepinizin bildiği kısa bir araştırma

-Birleşmiş Milletler'in 2004 raporuna göre dünyada 38 milyon kişi HIV taşıyor, her yıl 5 milyon kişi virüsü kapıyor ve 3 milyon kişi AIDS'ten ölüyor...

daha fazla bilgi için; Tıklayın

seks ve uyuşturucu kullananların şırıngalarından nasılda diğer insanlara bulaşıyor... İlk etapta yaygınlaşma sebebi ise eşcinsellik.

-Fırsatlar ve özgürlükler ülkesi Amerika, yine büyük bir ahlaksızlığın öncüsü oldu. Kinsey Enstitüsü'nün bir araştırmasına göre, Amerika'daki 'Swingers Club'a (Partner Değiştirme Kulübü) 4 milyon ABD'li çift üye oldu. Üyelerin, eşlerini değiş-tokuş yaparak yeni cinsel deneyimler yaşadığı bu skandal, Avrupa'nın birçok ülkesiyle birlikte Türkiye'ye de sıçradı. Edirne'de 'pinkkelebek' kodu altında kurulan bir siteye, günde 30'a yakın evli Türk çift üye oluyor.

-falan filan daha fazla başlık açacaktım ama midem bulandı araştırırken, sanırım bu kadar yeter...

Ama ne olursa olsun tamamen ortam müsait, hatun müsait olsa dahi, eğer iş zina olacaksa oradan Yusuf gibi koşarak kaçmak gerekli. Çünkü toplumun ahlakı bozuluyor, falanca yapıyor herkes yapıyor sende yap lafı çok büyük bir vebal ve bunun muhatabı olmak büyük suç, çünkü günahın etrafını kuşatıyor, yaptığın şeyden dolayı bir sürü insana kötü örnek oluyorsun..

Gerçekten konuyu ararken midem bulandı bune yaaaaa...
hiiic isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
büyük, büyük günah, günahtır, neden, zina, zina neden günah