hanifler.com Kuran odaklı dindarlık  

Go Back   hanifler.com Kuran odaklı dindarlık > BİLİM VE TEKNOLOJİ > Bilim ve Teknik > Gök veUzay ilmi (Astronomi)

Anketimiz: Dünya dışı zeki hayata inanırmısınız?
Evet 6 100,00%
Hayır 0 0%
Fikrim yok, zaten bana dokunmayan yılan bin yaşasın, banane. 0 0%
Katılımcı sayısı: 6. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor

Seçenekler Stil
Alt 2. August 2011, 11:26 AM   #21
nerdogan
Katılımcı Üye

Tesekkür: 112
27 Mesajina 69 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 0
nerdogan has much to be proud ofnerdogan has much to be proud ofnerdogan has much to be proud ofnerdogan has much to be proud ofnerdogan has much to be proud ofnerdogan has much to be proud ofnerdogan has much to be proud ofnerdogan has much to be proud of

Alıntı:
Derin Düşünce Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hiic

Sen ben gibi ufoları merak edenlerin, okuması gereken bir makale var. Bu konuyla ilgili bir kac belgesel ve video internette dolasıyor. İddialara gore bu ufo hikayeleri, kabeye inen melek goruntuleri, goktuzunde sekillenen İsa silüeti modern cagın modern dinini olusturmak icin olusturulmus kasıtlı ve planlı bir calısmanın urunu. http://www.hanifler.com/showthread.php?t=2429 Merak edenler yazıyı okuyabilir. Net uzerinden Bluebeam yazarak ilgili videolara ulasabilir. Cok entresan bir iddia, merak edenlere okumalarını ve izlemelerini tavsiye ederim.
Bir süre önce bu bahsettiğiniz belgesel makale vs ne varsa okudum izledim..Kesinlikle mantığa ve akla uygun olduğuna inanıyorum bu iddiaların..daha doğrusu iddia değil gerçekler olduğuna inanıyorum..

Sayın Pramidin dediği gibi melekler insana secde etmişlerdir ve dünyada her varlık yine insan için görevlidir.Bu varlıkların tümü kitabımızda açıkça belirlenmiş ve bize öğretilmiştir.Yine tümü Allahtan gelmiş ona secde etmiş ve O na dönecektir.
Bence bu saatten sonra farklı varlık türetmenin aramanın bir anlamı yok..Ancak bu UFO üreticilerinin amaçları maalesef çok farklı..o nedenle daha çok yıllar bu hikayelerin döndüreleceğini sanıyorum..
nerdogan isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
nerdogan Kullanicisina Bu Mesaji Için Tesekkür Edenler:
hiiic (2. August 2011)

Bookmarks

Etiketler
astronomi, denen, nedir, ufo, uzay, şey