hanifler.com Kuran odaklı dindarlık  

Go Back   hanifler.com Kuran odaklı dindarlık > AHLAK > Kötü Ahlak > İkiyüzlülük

Seçenekler Stil
Alt 13. June 2013, 01:54 PM   #21
galipyetkin
Uzman Üye

Tesekkür: 105
574 Mesajina 958 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 24
galipyetkin has much to be proud ofgalipyetkin has much to be proud ofgalipyetkin has much to be proud ofgalipyetkin has much to be proud ofgalipyetkin has much to be proud ofgalipyetkin has much to be proud ofgalipyetkin has much to be proud ofgalipyetkin has much to be proud of

Hoppalaaaa!

Konu galipyetkin tarafından (13. June 2013 Saat 01:57 PM ) değiştirilmiştir.
galipyetkin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 13. June 2013, 05:55 PM   #22
Fers
Uzman Üye

Tesekkür: 0
59 Mesajina 91 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 22
Fers has much to be proud ofFers has much to be proud ofFers has much to be proud ofFers has much to be proud ofFers has much to be proud ofFers has much to be proud ofFers has much to be proud ofFers has much to be proud of

teyzem dedim ne hale getirdin, yorumlasam kim bilir neler dersin...

kişinin kendisinden 20-25 yaş büyük hanımlara teyze hitabı normaldir, bukadar kızıp alınmasaydınız aynı hitaba şuan da devam etmek isterdim bayan merdem...

Alıntı:
Senin yazmis oldugun arapca olsun / mealler olsun senin kendi bulusunmudur? Ha bakarak aynisini yazmissin ha carbon copy misali yapistirmissin.
paylaşımlarımdaki arapçalarının yanıbaşındaki yorumlar bana ait, doğru veya yanlış bir cahilin çevirileri deyiverin yeterli...

Alıntı:
Mühim olan düsünceleri kopya etmememdir.
kopyalamak taklit etmek vs. herşeyi birbirine katarken başlıklarda paylaştıklarını sanırım hafızanda tutmamışsın, "sırf birilerine taş atmak için ordan burdan bulunup ardı arkasından haberdar olunmadan başlıklara yazıları asmak" kopyala yapıştırdır...

Alıntı:
Ben sana emmioglu diye hitap ettigimi hatirlamiyorum. Aramizda akrabalik mi var? Kabadayi ayaklarina lüzum yok!
önce itham,

Alıntı:
Ben ömrümde annemi görmemisim, sayet teyzen oluyorsam, o halde annene bir zahmet soruverde annemi anlativersin.

Benim 60 yasinda olmam, üstelik bir kadin olmam, kimsesiz olmam senin saldirilarina bir sebep olarak görüyorsan yaniliyorsun.
sonrasında işi iyice dramatize edip garip hallere bürünmenin arkasındaki amaç, duygu sömürüsüyle beni 'tü, kaka' göstermek mi bayan merdem...
en iyisi sizden uzak durmam, neme lazım...!

Alıntı:
Kardeslikten ne anladiginiz bir muamma benim icin.
kardeş hikayesi laftan ibaret orası net, öyle olmasaydı, kimse sırf işine gelmediği için karşısındaki muhatabla paldır küldür yazışmazdı...

saygılar sayın bayan...
Fers isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Fers Kullanicisina Bu Mesaji Için Tesekkür Edenler:
bartsimpson (13. June 2013)

Bookmarks

Etiketler
islamoglu, mustafa