hanifler.com Kuran odaklı dindarlık  

Go Back   hanifler.com Kuran odaklı dindarlık > İMAN > İslam ve Müslüman > İslam

Seçenekler Stil
Alt 28. July 2017, 07:15 AM   #1
yolcu42
Uzman Üye

Tesekkür: 25
34 Mesajina 37 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 18
yolcu42 has much to be proud ofyolcu42 has much to be proud ofyolcu42 has much to be proud ofyolcu42 has much to be proud ofyolcu42 has much to be proud ofyolcu42 has much to be proud ofyolcu42 has much to be proud ofyolcu42 has much to be proud of
Standart günah çıkarmak bile paralı

Allahın kabul ettiği tevbe samimi tevbe edip durumunu düzelteninkidir.eğer miraç gecesi günahlarım sıfırlanıyosa cuma günleri yeniden doğmuş gibi oluyorsam.ben niye kuranı okuyayım diye uğraşayım.niye paramı hayır için harcayım.güzel bi arabayla hava atmak varken.niye bi işe veya ihaleye girerken adalet çizgisini gözeteyim.bulurum adamını.nasıl olsa cumaya 2 gün var.niye faizden korkayım.hristiyanlarda bile günah çıkarırken paralı.bu bile caydırıcı olabilirbizde bedava 33 cümle tekrarı.iş tamam. Bir alıntı:"yıllarca bisikketim olsun diye tanrıya dua ettim.baktım ki tanrının çalışma yöntemi bu değil.bisikleti çaldım.sonra beni affetmesi için dua ettim."ayette insanın aceleci olduğu yazılı.isteklerimizin hemen olması için başka bir kapı arıyoruz.
yolcu42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
açıksa, bile, çıkarmak, günah, hep, kapısı, paralı, tevbe