hanifler.com Kuran odaklı dindarlık  

Go Back   hanifler.com Kuran odaklı dindarlık > NÜZUL SIRASINA GÖRE NECM NECM KUR'AN'IN TÜRKÇE MEALİ Hakkı YILMAZ > Nüzul Sırasına Göre Necm Necm Kur'an'ın Mealinin Elektronik Kitabı

Seçenekler Stil
Alt 15. July 2012, 11:45 PM   #1
dost1
Site Yöneticisi

dost1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3.566
1.083 Mesajina 2.384 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 100000
dost1 is on a distinguished road
Standart Nüzul Sırasına Göre Necm Necm Kur'an Mealinin Elektronik Kitabının İndirilmesi

Selamun Aleykum! Değerli Kardeşlerim!

Hakkı Yılmaz Kardeşimizin hazırlayıp bedelsiz olarak insanlığın yararlanmasına sunduğu "Nüzul Sırasına Göre Necm Necm Kur'an Meali", Özgür İslam Kardeşimizce Elektronik Kitap haline getirilerek Kardeşlerimizin hizmetine sunulmuştur. Dileyen kardeşlerimiz, buradan verdiğimiz bağlantıya tıklayarak, Mealin exesini indirerek - internete bağlı olmadan- bilgisayarlarında çalıştırabilirler.

Buradan indirebilirsiniz.

Nüzul Sırasına Göre Necm Necm Kur'an Meali çalışmasının sitemizde Elektronik Kitap olarak yayınlanmasına ve indirilmesine izin vererek bizlere sunan Değerli Kardeşim Hakkı Yılmaz ile Sunucusunda yayınlayan Değerli Kardeşim Taner Çolak ve Kitaplaşmasında yardımcı olan Değerli Kardeşim Özgür İslam 'dan Allah Razı olsun.

Kusursuzluk sadece Allah'a mahsustur.
Doğrusunu en iyi bilen sadece Allah'tır.
Sevgi,saygı ve muhabbetle.
Allah'a emanet olunuz.
bartsimpson (31. July 2012), Bilgi (26. July 2012), khaos (5. August 2012), Miralay (21. January 2013), sevginur (4. November 2012), Taner (16. July 2012)
Alt 31. July 2012, 11:19 PM   #2
bartsimpson
Super Moderator

bartsimpson - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 481
200 Mesajina 303 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 22
bartsimpson has much to be proud ofbartsimpson has much to be proud ofbartsimpson has much to be proud ofbartsimpson has much to be proud ofbartsimpson has much to be proud ofbartsimpson has much to be proud ofbartsimpson has much to be proud ofbartsimpson has much to be proud of

Allah Razı Olsun

Sevgili "dost1" nüzul sırası iniş sırası demek sanırım
Necm Necm ne demek ilk defa duyuyorum (Özür dilerim buldum Kusura bamayın)

Konu bartsimpson tarafından (31. July 2012 Saat 11:31 PM ) değiştirilmiştir.
bartsimpson isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 5. November 2012, 08:22 PM   #3
sevginur
Uzman Üye

sevginur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 477
198 Mesajina 386 Tesekkür Aldi
sevginur has much to be proud ofsevginur has much to be proud ofsevginur has much to be proud ofsevginur has much to be proud ofsevginur has much to be proud ofsevginur has much to be proud ofsevginur has much to be proud ofsevginur has much to be proud of

Hakkı YILMAZ biyografisi çalışmalarına ne zaman başlamış ..vb gibi hakkında bilgi bulamadım ..sadece kitapları ve görüntülü konuları mevcut oldukça çok bahsedilmiş..
hakkında bilgi eklerken merak edenler için biyografisi ekleyebiliriz diye düşündüm
Ve ben asla sizin taptıklarınıza tapacak değilim/ Ben asla sizin yapmış olduğunuz ibâdeti yapıcı değilim. Siz de benim taptığıma tapacak değilsiniz/ Siz de benim yapmakta olduğum ibâdeti yapıcı değilsiniz.
Sizin dininiz sadece sizin için, benim dinim de sadece benim içindir.”
Kâfirûn Sûresi
sevginur isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
sevginur Adli üyeye bu mesaji için Tesekkür Eden 3 Kisi:
Bilgi (19. January 2013), hiiic (5. November 2012), Miralay (21. January 2013)
Alt 5. November 2012, 09:26 PM   #4
dost1
Site Yöneticisi

Selamun Aleykum! Değerli Sevginur Kardeşim!

Alıntı:
sevginur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hakkı YILMAZ biyografisi çalışmalarına ne zaman başlamış ..vb gibi hakkında bilgi bulamadım ..sadece kitapları ve görüntülü konuları mevcut oldukça çok bahsedilmiş..
hakkında bilgi eklerken merak edenler için biyografisi ekleyebiliriz diye düşündüm
Hakkı Yılmaz Kardeşimin,kim olduğunu soranlar için verdiği cevap:
"1949 yılında Anadolunun küçük bir köyünde doğmuşum. Konya, Beyşehir, Kayabaşı. Okuma yazma bilmeyen bir aile çocuğuyum. İlk dini öğrenimimi Kur'an kurslarında yaptım. Sonra İmam hatip vs. 15 yaşımda beni va'z etmem için kürsüye çıkardılar. İzmir, Antalya gibi illerde Fahri vaizlik yaptım. Yedi yaşımdan bu yana Kur'an elimde ve gönlümdedir. Dini dersler ve Arapça öğrettim. Ticaretle uğraşarak nafakamı temin ettim, dinden para kazanmadım. Dinden geçinenler ile de hiç barışık olmadım.
Mezhep fıkıhlarını ezberledim. Sonra da Kur'an ile sağlamak zorunda kaldım. Sağlama yapmaya çalışınca gözüm gönlüm açıldı. Şimdi hep Kur'an çalışıyorum. Bunu da herkes ile paylaşmaya uğraşıyorum. Yaşadığım ilde her türlü mezhep ve meşrep sahipleri bizi tanırlar."

Kusursuzluk sadece Allah'a mahsusdur.
Doğrusunu bilen sadece Allah'tır.
Sevgi,saygı ve muhabbetle.
Allah'a emanet olunuz.
Bilgi (19. January 2013), hiiic (6. November 2012), merdem (6. November 2012), Miralay (21. January 2013), sevginur (19. January 2013)
Alt 6. November 2012, 10:42 PM   #5
merdem
Uzman Üye

Tesekkür: 667
710 Mesajina 1.305 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 23
merdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud of
Standart Yüce Allah onlardan razi olsun

bende indirdim meallerini, ne kadar tessekkür etsem az. InsaAllah böyle dostlarin sayisi artarda, böylelikle temizlenmemize vesile olurlar.
merdem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
merdem Adli üyeye bu mesaji için Tesekkür Eden 5 Kisi:
Bilgi (19. January 2013), dost1 (6. November 2012), hiiic (7. November 2012), Miralay (21. January 2013), sevginur (19. January 2013)
Alt 19. January 2013, 04:51 PM   #6
sevginur
Uzman Üye

sevginur has much to be proud ofsevginur has much to be proud ofsevginur has much to be proud ofsevginur has much to be proud ofsevginur has much to be proud ofsevginur has much to be proud ofsevginur has much to be proud ofsevginur has much to be proud of

selamlar dost 1

işte kuran Hakkı yılmaz net'e bağlanamıyor sık sık error veriyor makaleler ilgimi çekti .Kitapve meal linkide hasarlı indirdiğimizde açmıyor diğerinde ise indirme adına bişey göremedim gerçi bu forumda mevcut ama...
saygılarımla
Ve ben asla sizin taptıklarınıza tapacak değilim/ Ben asla sizin yapmış olduğunuz ibâdeti yapıcı değilim. Siz de benim taptığıma tapacak değilsiniz/ Siz de benim yapmakta olduğum ibâdeti yapıcı değilsiniz.
Kâfirûn Sûresi
Alt 11. February 2013, 04:34 PM   #7
merdem
Uzman Üye

Tesekkür: 667
710 Mesajina 1.305 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 23
merdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud of

http://www.istekuran.net/

http://www.istekuran.com/

http://www.istekuran.org/

ücü de tikir tikir calisiyor arizasiz bir sekilde.
merdem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 11. February 2013, 05:34 PM   #8
sevginur
Uzman Üye

tee ..geçen ayın 19 'daydı bir iki gün gecici arıza olmuştu o zaman yanıt gelmedi.
fırsat buldukça bakıyorum sorun yok..
Allah razı olsun.
Kâfirûn Sûresi

Konu sevginur tarafından (11. February 2013 Saat 05:36 PM ) değiştirilmiştir.
Alt 2. April 2013, 07:30 PM   #9
Araştıran
Uzman Üye

Araştıran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 83
41 Mesajina 74 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 21
Araştıran has much to be proud ofAraştıran has much to be proud ofAraştıran has much to be proud ofAraştıran has much to be proud ofAraştıran has much to be proud ofAraştıran has much to be proud ofAraştıran has much to be proud ofAraştıran has much to be proud of

indirme linki olarak verdiğiniz .exe uzantılı olan dosya indirilemiyor.
Alt 2. April 2013, 07:58 PM   #10
dost1
Site Yöneticisi

Selamun Aleyküm! Değerli Araştıran Kardeşim

Alıntı:
Araştıran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
indirme linki olarak verdiğiniz .exe uzantılı olan dosya indirilemiyor.
Allah razı olsun. Şu an yeniden dener misiniz?

Bookmarks

Etiketler
elektronik, göre, kitabı, kitabının, kuran, mealinin, necm, nüzul, sırasına, ındirilmesi