hanifler.com Kuran odaklı dindarlık  

Go Back   hanifler.com Kuran odaklı dindarlık > EĞİTİM - ÖĞRETİM > Edebiyat

Seçenekler Stil
Alt 27. May 2013, 01:31 PM   #1
merdem
Uzman Üye

Tesekkür: 667
710 Mesajina 1.305 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 23
merdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud ofmerdem has much to be proud of
Standart GELDE SÖVME beraberinde!

Gelip gidip bu Ugur Erzincan'in yazisina takilip duruyorum.

Yeter gayri uzun düsündügüm diyerek buraya kopyalamaktan kendimi alamadim.

Ben okurken gülmedim degil. Esasinda aglanacak halimiz var, ama gülmeden de anlasilmiyor bazi meseleler.

Buyrun kendiniz sahit olun, kendiniz karar verin gülecekmisiniz aglayacakmisiniz, sövecekmisiniz övecekmisiniz.

SÖVÜN SURET-İ HAKTAN GÖRÜNEN İBLİSLERE SÖVÜN / Uğur ERZİNCAN

Lütfen bu yazdıklarımı okumadan önce iyice çalkalayınız. Yoksa suyu üste çıkıyor özü altta kalıyor. Sonra da yazdıklarımı cımbızlayarak işin suyunu çıkartıyorsunuz. Özü de bana kalıyor. Kendim çalıp kendim söylüyor pisikolojisine kapılıyorum. Bu da beni metabolikman dumura uğratıyor. Olmuyor böyle.

Bu sövgülerim din adına bir adım önde durduğunu ve kendisinin Allah’tan icazetli olduğunu sanan, Allah adına Allah’ın arı ve duru dinini tahrifata kalkan, seçilmişlerden değil kendi kendilerine atanmışlardan oluşan “din bürokratı” yığınından oluşan, yatak odalarından, fikir meyhanelerinden fetvalar savuran, üç cent’e (çıkar sembolüdür para cinsinden baz almayınız) uşaklık yapan, din tüccarlığı, din bezirganlığı ve borazancıbaşılığı yapan, her temiz suyun başını tutan, dini oyun ve eğlence aracı haline getiren, o değersiz ve sövülesi insan kılıklılara hitabendir.

Sizin ayak bastığınız yerde ot bitmez. Kaldı ki peşinizde sürüklenen kütleden erdemli ve ahlaklı birey bitsin. Sizin oturduğunuz yere iblis 3 gün oturmaz. Kaldı ki conferance’lerinizde, sohbet halkalarınızda oturanlardan bilinçli ve duyarlı bir nesil meydana gelsin. İblis mahlûku size şah damarınızdan daha yakın iken, insanları Allah’a davet ettiğinizi sanadurun, avunadurun.

Nefsinizden sadır olmuş iğreti ve ucube fikirleri insanlara “Bu Allah’tandır” diye tezgâhlarınızda sata durun. Kendi ellerinizle inşa ettiğiniz dine insanların tapmasını bekleyedurun. Size secde etmeyenlere “canı cehenneme” diye hayıflana durun.

Size bütün içtenliğim ve bütün kalbimle sövüyorum. Haksızlık etmemek namına hepinizi alfabetik sıraya sokup “A’nızdan başlayıp Z’nize kadar” tüm kalbimle sövüyorum. Eğer sizleri alfabetik sıraya sokmak zor gelirse “Zikirmatik” alıp, yoo hayır vazgeçtim. Zikirmatik gibi sol böğründe “zikir” ifadesi taşıyan bir aleti sizin gibi sağı solu belli olmayan omurgasızlara yapacağım bu kutlu eylemin anısına aracı edemem. Sizden daha çok davasına sadık olan Komünist Çinlilere “sövermatik” cihazı yaptırabilirim. Ama zor geleceğini sanmıyorum. Alfabetik dizebilirim sanırım.

Sizler hem kutsal gün ve gecelerde medya fareliği yaparak ekranlarda insanların duygularını kemirip karnınızı doyuracaksınız hem de sizin çığırtkanlığınıza, salyanıza, sümüğünüze katlananlara gecekondu tipi cennetler vaat edeceksiniz. Biz de bu kahrolası durumunuz karşısında sövmeyeceğim, elime mendil alıp sövülesi halinize ağlayacağım öyle mi?

Güya İslam’ı insanlara anlatmak için külliyatlar yazacaksınız. Bunlar olmadan din anlaşılmaz demeye getireceksiniz. Kapitalizmin çöplüğünden şapırdata şapırdata otlanacaksınız, (bir kitap kaç ekmek ediyor haberiniz var mı) bunun adına da ilahi din diyeceksiniz, ben de kurduğunuz bu düzene sövmeyeceğim de konu mankeni olacağım öyle mi?

Müslümanları Allah’ın ipine bağlıyoruz diyerek kendi kuyruklarınıza bağlayıp sürükleyeceksiniz, kuyruğunuza bağlanmayana cennet yüzü göstermeyeceksiniz, “Kurtuluş İslam’da” adı altında insanları “falancaya filancaya bağlayacaksınız”. Üç tane koyun koyun güdemezken sürü sürü insan güdeceksiniz. Bununla da kasıla kasıla ortalıkta dolaşacaksınız. Ben de bu durum karşısında sövmeyeceğim de dua edeceğim öyle mi?

Allah’ın yerdiği, ortadan kaldırmak için belge/bilgi yolladığı ne kadar pislik varsa, bu pislikleri modifiye edip, parlak parlak ambalajların içine koyup Müslümanlara pazarlayacaksınız, bu işten rant sağlayacaksınız, sonra millet size veli, alim, bilgin, mütedeyyin diyecek, ben de bunların birer düzmece olduğunu, gerçeğin bu olmadığını, hepinizin sahtekar olduğunu söyleyince kabahatli olacağım öyle mi?

Şimdi ben sizin gibi ululara sövüyorum ya? Ne zaman fetva verirsiniz “bu mel’un cehennemliktir” diye? O fetvanızı alır… ibreti alem için evimin duvarına asarım.

Doğrulara pislik kattığınızdan dolayı, tertemiz akan suyu bulandırdığınızdan dolayı sizler birer Samirisiniz ve de ……….siniz.

Sahibinin sesi modunda olduğunuzdan dolayı, ekmeğini yediğiniz zihniyetin fikirlerini insanlara din diye anlattığınızdan dolayı sizler birer belamsınız ve de …………siniz.

Allah’ın fetvaları bir tarafta iken, insanlara kendi fetvalarınızı, atalarınızın köhnemiş fikirlerini boca ettiğinizden dolayı sizler birer tağutsunuz ve de ………. …………sunuz.

Allah’ın dinini anlaşılmaz bir bilgi yumağı haline getirdiğinizden, dini zorlaştırıp anlamsızlaştırdığınızdan, mistikleştirdiğinizden ve de uygulanamaz hale getirdiğinizden ötürü sizler birer yahudisiniz ve de …………. …………….. …………siniz.

Kendinizi Allah’ın yeryüzündeki temsilcileri sandığınızdan, din adamı olduğunuzu iddia ettiğinizden, dilediğinizi cennete, dilemediğinizi cehenneme postaladığınızdan, ruhbanlaştığınızdan, dini maddi manevi çıkar aracı haline getirdiğinizden ötürü sizler birer hristiyansınız ve de …………sınız.

Kutsal inek gibi salına salına ortalıkta dolaştığınızdan, her önünüze gelenin önünde eğildiğinden, gerisin geriye çekildiğinden, size duydukları saygının binde birini kendilerini yaratana duymadıklarından, siz de bu halden memnun memnun şehrin göbeğinde cirit attığınızdan dolayı sizler birer Budistsiniz ve de …………siniz.

(Lütfen yukarıdaki noktalı bölümlere uygun ve “aaa” “ooo” dedirten cinsten birer sözcük yazınız.)

Bu kutsal eylemi kitlelere ulaştıracağım. Ağababanız iblisin Hacc farizasında yediği taştan daha çok sövgü yiyeceksiniz. Her namazdan sonra yapılan bir eylem haline gelecek. Her gün üç kılan üç kere, beş kılan beş kere sövecek (Önemli hatırlatma! Namazlarını cem edenler en az 3 değil 5 kez sövmeli).

Arş-ı Âlâ bir yanda sizi deşifre eden Allah’a övgüyle inlerken, öbür yanda size edilen sövgü ile inleyecek. Ve gün gelecek bu sövgüler arasında kaybolup gideceksiniz. İnanmıyorsanız bekleyin durun. Ben de bekliyorum çünkü. Layık olduğunuz yerde istihap haddi küfürle dolan benekli yaratıklar gibi gezip duracaksınız. “İşte o sövülen tayfa bunlarmış” diye herkes sizi işaret edecek. (Yine önemli hatırlatma: Değerli okuyucu, işaret edebilecekler arasında olma ihtimaliniz hasebiyle sağ elinizin sol iki ve sağ iki parmağıyla işaret etmeyeceksiniz, geriye kalanla işaret edeceksiniz.)

Bu din tüccarlarının hormonlu tuzaklarının farkına varan herkesi toplu halde sövgüye çağırıyorum. Bunları her gördüğünüzde, isimlerini her duyduğunuzda sesinizi ne kısarak ne de bağırarak ortada bir yol tutturarak sövün. Yalnız sadece kendilerine sövün. Ne ilahlarına ne de yakınlarına. Sadece kendilerine.

Nasıl sövüleceği hakkında birbirinizle yardımlaşın. Sövgü kültürü oluşturun. Sövgü mitingleri, sövgü toplum kuruluşları, sövgü platformları, sövgü dernekleri filan. Kitlesel bir boyut kazansın. Tek başına nereye kadar sövülebilir ki? Birlikten kuvvet doğar.

Bundan böyle övgülerimiz Allah’a sövgülerimiz sizedir! Size olan sövgümüz, Allah’a olan övgümüzdendir.

Yettiniz gari, devir övgü zamanı değil sövgü zamanıdır. Hayda bre. ……… ……….. ………i.

Ezcümle kutlu eylemimiz ve de gazamız mübarek ola.
merdem isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
merdem Kullanicisina Bu Mesaji Için Tesekkür Edenler:
Miralay (28. May 2013)

Bookmarks

Etiketler
beraberinde, gelde, sövme