hanifler.com Kuran odaklı dindarlık  

Go Back   hanifler.com Kuran odaklı dindarlık > KIYAMET VE HESAP GÜNÜ > Kıyamet > Şefaat

Seçenekler Stil
Alt 18. October 2012, 12:14 PM   #11
aorskaya
Uzman Üye

Tesekkür: 110
268 Mesajina 414 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 16
aorskaya will become famous soon enoughaorskaya will become famous soon enough

Alıntı:
pramid Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Anlaşılmıyor bilader. Çünkü Kurandan uzak. Ama Kurandanmış imajlı. Kuranı Bilmeyenler kanabilir ama İlim sahipleri şirki çabuk sezerler. Çünkü virüs korumalı çalışırlar.

Meleklerin dişil isimlendirme sorumu atlamışsın haber vereyim dedim? Nede olsa her söze cevap var. Dini af edersin benzetme için ama sidik yarışına çevirenlere veyl olsun.
Ben sana nasıl hitap edeceğimi bilemez hale geldim. Defalarca, ifadelerini düzeltmen için ikaz ettiğim halde, her yazında şaşmaz bir şekilde müslümana yakışmayan ithamlarda bulundun.

Şimdi de bu yazında beni müşrikliğe kadar giden bir ithamla karşılıyorsun.

Şimdi sana eğer samimi bir iman edensen cevaplaman üzere soruyorum:

1- hangi yazılarım kurandan uzak olduğu halde, kurandanmış aldatmacasına sahiptir?

2- Şu ilim sahibi olanlardan olduğuna göre şu makyajlı yazılarımı buraya hemen alıntılayabilirsin değilmi?

3- Yine ilim sahibi olan sen, benim hangi yazılarımdan dolayı beni müşriklikle itham edecek kadar ileri gittiğini de buraya yazıver.

4- Melek dişil isimleri ile ilgili sorunu görmediysem de bunun cevabı özellikle bu kafa yapısında olan birinde bir şeyleri değiştireceğini düşünmediğimden çok önemli değildir.

Sen şimdi, iftirada, nitelemede son sürat tırmandığın yere, seni çıkartan sebeplerini yaz bakalım. Rabbimizin bütün bu olanlara tanık olduğunu bilerek yaz.

selamlar,
aorskaya
aorskaya isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
diyenlere, günü, hesap, olacaktır, sonrasında, sorular, şefaat, şefaatvarmıdır