hanifler.com Kuran odaklı dindarlık  

Go Back   hanifler.com Kuran odaklı dindarlık > İMAN > Allah'a İman > Allahın diğer isim ve Sıfatları

Seçenekler Stil
Alt 5. November 2012, 01:32 PM   #51
aorskaya
Uzman Üye

Tesekkür: 110
268 Mesajina 414 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 16
aorskaya will become famous soon enoughaorskaya will become famous soon enough

Alıntı:
hiiic Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
aorskaya sen önce kendi uslubunu düzelt. bütün yazıların yorumların kayıtlı..

kendi gözündeki merteği görmeden insanlara kulp takma çabası güdüyorsun, merteğini bizim göstermemize gerek yok. yazdığın yazılardaki uslubunu incele yeter.

sırf şu uslubun yüzünden islami forumlardan sürekli banlanıyor yasaklanıyorsun...
Hadi oradakiler senden rahatsız oldu ve ban sebebine "uslup" yazdı. buradakiler de mi yanılıyor?...

**
bak ne oldun, yanına yandaş çekerken hep çukura düştün. Allah sizin planlarınızı böyle çöketriyor... diğer forumda admin arkadaşım var çağırırım buraya orada insanları nasıl öfkelendirdiğini anlatır ona göre seni uyanık seni ...

sizi kişiliğinizi karakterinizi iyice anladım analiz ettim, bundan sonra size uygun, anlayacağınız dil ve uslupla yaklaşacağım. siz Kuranda ayetten anlayacak insanlar değilsiniz.
bundan sonra size uygun, anlayacağınız dil ve uslupla yaklaşacağım. siz Kuranda ayetten anlayacak insanlar değilsiniz. demişsin.

Yazık sana, ille de düdüğümün parası deyip duracaksın değilmi?

Ne yapacaksın, şimdi de küfürlerimi başlayacaksın? Kurandan ne anlattında kabul görmedi? Sen kendin kuran yerine, bilimsel delil diye başka şeyler peşinde değilmisin? Kurandan, kendine bile anlatmadığın, anlatamadığını göremeyecekmisin?

Şu üslup yüzünden forumdan atılma gerekçesinin yanlış olduğunu açıklamama rağmen bile bile bunu söyleyebiliyorsan bir kez daha yazık sana kardeşim.

Bu üslup notuyla ceza alan yazılarım ilgili sitelerin bazılarında duruyor. Daha önce de söylediğim gibi onları buraya alıp seni utandırayımmı, yoksa sen onları inceleyip, uygunsuz üsluptan olanı bularak beni utandırırmısın?

ha, uslup dedinde birden aklıma geldi...

Bu sitelerden birinde, "KURANA GÖRE NAMAZ NASIL OLMALIDIR" başlığını aynen bu şekilde yazarak (sadece başlık büyük harflerle) altında, rivayetlere göre kılınanın namaz olmadığını anlattığım için, başlığın büyük harf olması forum kurallarına uymadığından ve buyuk harf hakaret olduğundan üslup nedeniyle ceza verildi...

Acaba, o cezayı veren arkadaşındanmı bahsediyorsun, yoksa, ateistlerin müslümanları tuzağa düşürmek için giriştikleri bir organizayonu deşifre ettiğim için oradan beni (bu nedenle benim yanımda bütün kuran müslümanlarını da) üyelikten silen ateisttenmi bahsediyorsun?

hadi, rica edeyim dediğini yap...

selamlar,
aorskaya

Konu aorskaya tarafından (5. November 2012 Saat 01:35 PM ) değiştirilmiştir.
aorskaya isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 5. November 2012, 02:34 PM   #52
hiiic
Uzman Üye

hiiic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1.908
1.298 Mesajina 2.732 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 26
hiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud of

.....

Konu hiiic tarafından (27. February 2017 Saat 09:00 PM ) değiştirilmiştir. Sebep: düzeltme, yanlış uslup
hiiic isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 5. November 2012, 02:39 PM   #53
aorskaya
Uzman Üye

Tesekkür: 110
268 Mesajina 414 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 16
aorskaya will become famous soon enoughaorskaya will become famous soon enough

Alıntı:
Seni Allaha havale ediyorum aorskaya... sen aşmışsın...
Senin üzerine varsak da soluyacaksın varmasak da aynı... senin için birdir.

Seni ancak Allah ıslah eder. İnşallah tez zamanda eder de biz de yanımızda akıllı adamlar görürüz.
Şahit olarak rabbim yeter sevgili hiic,

Hataya düşmekten, suçlu olmaktan rabbime sığınırım. Ama, bu herkese lazım, herkes kendi yaptıklarını düşünsün.

selamlar,
aorskaya
aorskaya isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 5. November 2012, 05:08 PM   #54
raven
Uzman Üye

raven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 97
52 Mesajina 104 Tesekkür Aldi
Tecrübe Puanı: 22
raven has much to be proud ofraven has much to be proud ofraven has much to be proud ofraven has much to be proud ofraven has much to be proud ofraven has much to be proud ofraven has much to be proud ofraven has much to be proud of

Alıntı:
raven, yani kunduz... kara kunduz...

o karganın yanındaki buzlu bardakta ne içiyorsun kargaya süt mü?
buzlu süt mü var yoksa alkollü bişiler mi var orada.

The Raven... gecelerin yargıcı...
İslami usüller hakkında yanlış bildiğimiz şeyleri düzeltiyor
bize doğru yolu gösteriyor... üstelik bozacı bir de şahidi var

süt siyahmış... vay be ne felsefe yaptın, verdin ağzımızın payını... çok islamik bir görüş hayran kaldım...
neyse muhabbeti keşaneye çevirdiniz...

süt beyazdır... siz nasıl inanıyorsanız öyle devam edin

kunduz değil birader kuzgun merak ediyorsan söyleyeyim kuzgun benim soyadım

Evet ağzının payını verdim ama bunu anlayacak beyinde kapasitede yok sende

Bardağın içinde ne varmış? bak eksi IQ lü arkadaşımızın sorguladığı şeye.Hangi gözle baktığına bağlı. ben buzlu zemzem derim sen buzlu viski

Evet ben insanlara doğru yolu gösteririm ama sapkın münafıklara değil sen yoldan da, raydanda, rotadanda çıkmışsın.

Senin derdin burada fikir tartışmak değil polemik yaratmak bir tane aklı başında fikir ürettiğini görmedim.Hep kavga hep dövüş.

Bir şey daha dikkatimi çekti 50 adeti geçmeyen kelime dağarcığın var.Benim sana söylediğim sözleri dönüp yine bana söylüyorsun.Yanılmıyorsam Bart Sipmson sana yaşını sormuştu.Şimdi bende şüpeleniyorum altı yaşında falanmısın diye.

''neyse muhabbeti keşaneye çevirdiniz'' lafına bayıldım.Keşaneler nasıl olur bilmem ama senin müdavimi olduğun kesin.Örnek verdiğine göre.

bak seni uyarayım benimle ağız dalaşına girme kelimelere bin takla attırır olmayan aklını alırım.Bana bir daha laf atma utanmaz! düş yakamdan diyorum hala laf kalabalığı hala polemik yeter.Bundan sonra bana hakaret ettiğin her yazına misliyle cevap vereceğim.

Bu kafayla birde kur'an inceleyip tartışıyorsun sende bir müslümanda olması gereken özelliklerin 10/1 bile yok.Allah seni ıslah etsin.

Not:ne içiyorsan söyle ondan içmeyelim

Konu raven tarafından (5. November 2012 Saat 05:15 PM ) değiştirilmiştir.
raven isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla
Alt 5. November 2012, 05:23 PM   #55
hiiic
Uzman Üye

hiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud ofhiiic has much to be proud of

....

Konu hiiic tarafından (27. February 2017 Saat 08:56 PM ) değiştirilmiştir. Sebep: düzeltme, yanlış uslup
Alt 5. November 2012, 05:40 PM   #56
raven
Uzman Üye

raven has much to be proud ofraven has much to be proud ofraven has much to be proud ofraven has much to be proud ofraven has much to be proud ofraven has much to be proud ofraven has much to be proud ofraven has much to be proud of

Hooop orda dur bakalım

İşine geldiği zaman en galiz hakaretleri et.İşine gelmeyen yerde ayetlere sarıl.
Sana sapkın münafık dedim beni haklı çıkardın.İşine geldiğinde kur'ana uçuk kaçık zahiri manalar yükle,işine gelmediği zaman hakiki manasını kullan.

Sen benim ayarımda değilsin ki sana düşmanlık besleyeyim düşmüşlerle ,düşkünlerle işim olmaz.

Kimseyi yanıma çekmeye ihtiyacım yok senin gibi 128 mega bayt beyne sahip birini her zaman altedebilirim.

Yukarıda vediğin ayetlere iman etmiş biriyim sende öyle yap biraz mütevazi ol,karşındakinin fikrine katılmasan bile saygı duy.Edepsizlik ,hayasızlık etme

Tüm Forumdaki arkadaşlardan bu görüntü kirliliği için özür dilerim.Yukarıdan aşağıya doğru konuyu incelersenez bunu benim başlatmadığımı göreceksiniz ama ben bitireceğim.Bu edepsize birinin artık haddini bildirmesi gerekli
Alt 5. November 2012, 05:47 PM   #57
hiiic
Uzman Üye

....

Konu hiiic tarafından (27. February 2017 Saat 08:56 PM ) değiştirilmiştir. Sebep: düzeltme, yanlış uslup
Alt 5. November 2012, 07:18 PM   #58
raven
Uzman Üye

sen adam olmazsın!

oğlum bak git videosundaki çocuğa benziyorsun
Sana kaç kere daha oğlum bak git demem lazım

İşine geldiği zaman nasılda peygambere sarılırsın başka zaman olsada olur olmasada

yazında haklı olduğun noktalar var ezdim seni(bak egom konuşuyor dimi)
üslubumu senin seviyene indirince bak nasılda dilini yumuşatıp siz diye konuşmaya başladın

her şeyden bahset ama egodan bahsetme sende egonun alası var. 2557 adet mesaj yazmışsın ego neymiş bir yazdıklarını okuda gör.

ben sana IQ sü düşük derken yaptıklarına bakarak söyledim bunu. nicklerle, profil resimleriyle uğraşıyorsun fikirlerle değil.Üstelik bunu ilk kez banada yapmadın.Bak tüm forumu tararım buna benzer yazdığın yayınları gösteririm kimin haklı olduğunu görürsün.Burada kimseyi sindirmeye hakkın yok.(super moderatör olsan bile)

Sana tavsiyem ağır ol.Bin düşün bir söyle.Mütevazi ol.karşındakini dinle.Peşin hüküm verme,yaftalama yapma,lakap takma ,empati kur.
Alt 5. November 2012, 07:23 PM   #59
hiiic
Uzman Üye

Alıntı:
sen adam olmazsın!
ravenden inciler..

....

Konu hiiic tarafından (27. February 2017 Saat 08:54 PM ) değiştirilmiştir. Sebep: düzeltme, yanlış uslup
Alt 5. November 2012, 07:54 PM   #60
raven
Uzman Üye

Beni güldürüyorsun artık

yazdığım o kadar yazıdan bu cümlemi aklında kaldı(sen adam olmazsın!) Gerçi sana lazım olanı almışsın o da güzel

peki bu söylediğim;
Sana tavsiyem ağır ol.Bin düşün bir söyle.Mütevazi ol.karşındakini dinle.Peşin hüküm verme,yaftalama yapma,lakap takma ,empati kur.
bunu görmedin dimi

neyse bu iş iyice kayıkçı kavgasına dönüştü.Şimdilik kapatıyorum.Seni azad ediyorum ama takipçinim.Birine daha yanlış bir üslup kullanırsan,hakaret edersen, tepene binerim.

Birde diyorsun ya ''Burda yapmaya çalıştığın karizmalar, gün gelir sırtını tırmalar...''

her zaman beklerim hiiiç kardeşim

bak hiiiç ben bilmediğim konuda yorum yapmam.Ustasına, erbabına danışırım doğruyu öğrenirim.Yanlışım varsa yanlıştan dönmeyi de zul saymam.Özür dilemeyide bilirim.Yani kardeşim derdim karizma falan değil.Sen rahat ol.

Allah senin iyiliğini versin emi

Bookmarks

Etiketler
allahin, esmâi, hüsnâ, kuranda, İsimleri, yüce